Мәслихат шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 437 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп:
Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 5 қарашадағы № 205 "Базалық салық ставкасын түзету туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-12-125 болып тіркелген, 2009 жылдың 26 қарашасында № 47 "Айна" газетінде жарияланған):
Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 29 ақпандағы № 26 "Мәслихаттың 2009 жылғы 5 қарашадағы № 205 "Базалық салық ставкасын түзету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-12-180 болып тіркелген, 2012 жылдың 7 наурызында № 10 "Айна" газетінде жарияланған);
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 20 наурыздағы № 342 "Мәслихаттың 2009 жылғы 5 қарашадағы № 205 "Базалық салық ставкаларын түзету туралы" шешімі өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5538 болып тіркелген, 2015 жылдың 30 сәуірінде № 17 "Айна" газетінде жарияланған) танылсын.
2. Заңмен белгіленген тәртіпте осы шешімнің көшірмесі әділет органдарына жолдансын және онын бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануы қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Кезектен тыс сессия төрағасы С. Лысоченко
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е. Аманжолов

О признании утратившими силу решений районного маслихата
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 437
В соответствии с пунктом 2 статьи 12-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
решение районного маслихата от 5 ноября 2009 года № 205 "О корректировке базовых налоговых ставок", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-125, опубликовано 26 ноября 2009 года № 47 в районной газете "Айна");
решение районного маслихата от 29 февраля 2012 года № 26 "О внесении изменения в решение маслихата от 5 ноября 2009 года № 205 "О корректировке базовых налоговых ставок", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-180, опубликовано 7 марта 2012 года № 10 в районной газете "Айна");
решение районного маслихата от 20 марта 2015года № 342 "О внесении изменения в решение маслихата от 5 ноября 2009 года № 205 "О корректировке базовых налоговых ставок", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5538, опубликовано 30 апреля 2015 года № 17 в районной газете "Айна").
2. В установленном законодательством порядке направить копию настоящего решения в органы юстиции и обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель внеочередной сессии С. Лысоченко
Секретарь районного маслихата Е. Аманжолов