Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 16 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес, Қостанай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оған қол қойылғаннан кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі Т. Исабаев
Қостанай ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 11 қаңтардағы
№ 16 қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Қостанай ауданы әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 126 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5502 болып тіркелген, "Арна" газетінде 2015 жылдың 16 сәуірінде жарияланған);
2. "Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қыркүйектегі № 469 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5912 болып тіркелген, "Арна" газетінде 2015 жылдың 8 қазанында жарияланған);
3. "Қостанай ауданы әкімдігінің "Сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 476 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5913 болып тіркелген, "Арна" газетінде 2015 жылдың 8 қазанында жарияланған).

Об утрате силы некоторых постановлений акимата района
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 11 января 2016 года № 16
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Костанайского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу после его подписания.
Аким района Т. Исабаев
Приложение
к постановлению акимата
Костанайского района
от 11 января 2016 года № 16
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата района
1. Постановление акимата Костанайского района от 19 марта 2015 года № 126 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ" акимата Костанайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5502, опубликовано в газете "Арна" 16 апреля 2015 года);
2. Постановление акимата Костанайского района от 1 сентября 2015 года № 469 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования" акимата Костанайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5912, опубликовано в газете "Арна" 8 октября 2015 года);
3. Постановление акимата Костанайского района от 3 сентября 2015 года № 476 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел архитектуры и градостроительства" акимата Костанайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5913, опубликовано в газете "Арна" 8 октября 2015 года).