Железин ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 87/5 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігінің актілерін қолданыстағы заңнамамен сәйкестікке келтіру мақсатында, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Железин ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Абушахманов
Павлодар облысы
Железин ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "16" мамырдағы
№ 87/5 қаулысына
қосымша
Железин ауданы әкімдігінің кейбір күші
жойылған қаулыларының тізімі
1. Железин ауданы әкімдігің 2014 жылғы 15 мамырдағы "Железин ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" № 155/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 29 мамырда № 3831 болып тіркелді, 2014 жылғы 14 маусымда аудандық "Родные просторы" газетінің № 24 санында және 2014 жылғы 14 маусымда "Туған өлке" газетінің № 24 санында жарияланған).
2. Железин ауданы әкімдігің 2015 жылғы 20 ақпандағы "Железин ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" № 39/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 наурызда № 4386 болып тіркелді, 2015 жылғы 04 сәуірде аудандық "Родные просторы" газетінің № 13 санында және 2015 жылғы 04 сәуірде "Туған өлке" газетінің № 13 санында жарияланған).
3. Железин ауданы әкімдігің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы "Железин ауданы бойынша 2016 жылға арналған нысаналы топтардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" № 389/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 20 қаңтарда № 4894 болып тіркелді, 2016 жылғы 30 қаңтарда аудандық "Родные просторы" газетінің № 4 санында және 2016 жылғы 23 қаңтарда "Туған өлке" газетінің № 4 санында жарияланған).
4. 2015 жылғы 28 желтоқсандағы "Железин ауданында 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" № 388/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 20 қаңтарда № 4893 болып тіркелді, 2016 жылғы 30 қаңтарда аудандық "Родные просторы" газетінің № 4 санында және 2016 жылғы 23 қаңтарда "Туған өлке" газетінің № 4 санында жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Железинского района
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 16 мая 2016 года № 87/5
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", в целях приведения актов акимата района в соответствие с действующим законодательством, акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Железинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района К. Абушахманов
Приложение
к постановлению акимата
Железинского района
Павлодарской области
от "16" мая 2016 года № 87/5
Перечень утративших силу некоторых
постановлений акимата Железинского района
1. Постановление акимата Железинского района от 15 мая 2014 года № 155/5 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Железинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 мая 2014 № 3831, опубликованное 14 июня 2014 года в районной газете "Родные просторы" за № 24 и опубликованное 14 июня 2014 года в районной газете "Туған өлке" за № 24).
2. Постановление акимата Железинского района от 20 февраля 2015 года № 39/2 "Об утверждении регламента акимата Железинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 марта 2015 года № 4386, опубликованное 04 апреля 2015 года в районной газете "Родные просторы" за № 13 и опубликованное 04 апреля 2015 года в районной газете "Туған өлке" за № 13).
3. Постановление акимата Железинского района от 28 декабря 2015 года № 389/1 "Об установлении дополнительного перечня целевых групп по Железинскому району на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 января 2016 года № 4894, опубликованное 30 января 2016 года в районной газете "Родные просторы" за № 4 и опубликованное 23 января 2016 года в районной газете "Туған өлке" за № 4).
4. Постановление акимата Железинского района от 28 декабря 2015 года № 388/1 "Об организации и финансировании общественных работ в Железинском районе на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 января 2016 года № 4893, опубликованное 30 января 2016 года в районной газете "Родные просторы" за № 4 и опубликованное 23 января 2016 года в районной газете "Туған өлке" за № 4).