Павлодар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 148/5 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының қолданысқа енгізілуіне байланысты Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар ауданы әкімдігінің келесі қаулыларыныңкүші жойылды деп танылсын:
Павлодар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі "Павлодар ауданының қылмыстық-атқару жүйесі пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектерді үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 142/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4474 тіркелген, 2015 жылғы 28 мамырдағы "Нива" № 21 (208), "Заман тынысы" № 21 (8039) газеттерінде жарияланған) қаулысы;
Павлодар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі "Павлодар ауданының мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 145/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4468 тіркелген, 2015 жылғы 28 мамырдағы "Нива" № 21 (208), "Заман тынысы" № 21 (8039) газетінде жарияланған) қаулысы;
Павлодар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Павлодар ауданында 2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" № 369/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4884 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы "Нива" № 2 (241), "Заман тынысы" № 2 (8072) газеттерінде жарияланған) қаулысы;
Павлодар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы "2016 жылға Павлодар ауданы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" № 384/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4912 тіркелген, 2016 жылғы 4 ақпандағы "Нива" № 5 (244), "Заман тынысы" № 5 (8075) газеттерінде жарияланған) қаулысы.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бабенко

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Павлодарского района
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 13 мая 2016 года № 148/5
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в связи с введением в действие Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Павлодарского района:
постановление акимата Павлодарского района от 29 апреля 2015 года № 142/4 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4474, опубликованное 28 мая 2015 года в газетах "Нива" № 21 (208), "Заман тынысы" № 21 (8039);
постановление акимата Павлодарского района от 29 апреля 2015 года № 145/4 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4468, опубликованное 28 мая 2015 года в газетах "Нива" № 21 (208), "Заман тынысы" № 21 (8039);
постановление акимата Павлодарского района от 21 декабря 2015 года № 369/12 "Об организации и финансировании общественных работ в Павлодарском районе на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4884, опубликованное 14 января 2016 года в газетах "Нива" № 2 (241), "Заман тынысы" № 2(8072);
постановление акимата Павлодарского района от 30 декабря 2015 года № 384/12 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Павлодарского района на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре в государственной регистрации нормативных правовых актов № 4912, опубликованное 4 февраля 2016 года в газетах "Нива" № 5 (244), "Заман тынысы" № 5 (8075).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района А. Бабенко