Успен ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 172/9 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Успен ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 шілдедегі "2016 жылға Успен ауданының ұйымдарында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 121/7 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылы 26 шілдедегі № 5180 болып тіркелген, "Аймақ ажары" және "Огни села" газетінде 2016 жылғы 13 тамыздағы № 32 номерінде жарияланған);
2) Успен ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 шілдедегі "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және Успен ауданының білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, кәмелетке толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" № 122/7 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылы 26 шілдесінде № 5182 болып тіркелген, "Аймақ ажары" және "Огни села" газетінде 2016 жылғы 13 тамыздағы № 32 номерінде жарияланған);
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Успен ауданы әкімінің жетекшілік етуші орынбасарына жүктелсін.
Аудан әкімі С. Саламацкий

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Успенского района
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 19 сентября 2016 года № 172/9
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата района:
1) постановление акимата Успенского района от 05 июля 2016 года № 121/7 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов в организациях Успенского района на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5180 от 26 июля 2016 года, опубликовано в газетах "Аймақ ажары" и "Огни села" от 13 августа 2016 года № 32);
2) постановление акимата Успенского района от 05 июля 2016 года № 122/7 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в Успенском районе", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5182 от 26 июля 2016 года, опубликовано в газетах "Аймақ ажары" и "Огни села" от 13 августа 2016 года № 32.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Успенского района
Аким района С. Саламацкий