"Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің міндетін атқарушысының 2016 жылғы 20 маусымдағы № 6 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 264 бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 445 бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ақпарат және коммуникациялар министрінің 15.12.2017 № 445 бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулысының 7-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің міндетін атқарушысының 2016 жылғы 20 маусымдағы № 6 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесіндегі:
13-тармақтағы:
функциялардағы:
61), 63), 64), 67), 68) және 71) тармақшалар алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті (Е.Г. Беспалиновқа) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық қолданысқа енгізілген күннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмелерін ресми жариялауға мерзімді баспа сөз басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жолдауды;
2) осы бұйрық қолданысқа енгізілген күннен бастапкүнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің интернет-ресурсына жариялауды

О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 20 июня 2016 года № 6 "Об утверждении Положения республиканского государственного учреждения "Комитет государственного контроля в области связи, информатизации и средств массовой информации Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан"
Приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 2 декабря 2016 года № 264. Утратил силу приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 15 декабря 2017 года № 445.
Сноска. Утратил силу приказом Министра информации и коммуникаций РК от 15.12.2017 № 445.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан "Некоторые вопросы Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 20 июня 2016 года № 6 "Об утверждении Положения республиканского государственного учреждения "Комитет государственного контроля в области связи, информатизации и средств массовой информации Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан" следующие изменения:
в Положение республиканского государственного учреждения "Комитет государственного контроля в области связи, информатизации и средств массовой информации Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 13:
в функциях:
подпункты 61), 63), 64), 67), 68) и 71) исключить.
2. Комитету государственного контроля в области связи, информатизации и информации Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан (Беспалинову Е.Г.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после введения его в действие;
2) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в течение десяти календарных дней со дня введения его в действие;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан;

4) осы бұйрық қабылданған күннен бастап бір ай ішінде әділет органдарына хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және ресми жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
Д. Абаев

4) извещение органа юстиции в месячный срок со дня принятия настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра информации и коммуникаций Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Министр
информации и коммуникаций
Республики Казахстан
Д. Абаев