Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 29 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысы
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 21-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 352 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3106 санымен тіркелген, аудандық "Мақат тынысы" газетінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 8 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Мақат ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ж. Бухарбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудан әкімі Б. Сарсенгалиев

О признании утратившим силу постановление акимата от 27 января 2015 года № 29 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 5 января 2016 года № 1
В соответствии со статьей 21-1 Закон Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата от 27 января 2015 года № 29 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3106, опубликованного в районной газете "Макат тынысы" № 8 от 26 февраля 2015 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарата акима Макатского района" Ж. Бухарбаева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким района Б. Сарсенгалиев