Бәйдібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күштерін жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 мамырдағы № 4/25 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бәйдібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы: Б.Омарбеков
Мәслихат хатшысы: М.Нахипбеков
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2016 жылғы 24 мамырдағы № 4/25
шешіміне қосымша
Бәйдібек аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/101 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2484 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы "Алғабас" газетінде жарияланған) шешімі:
2. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 23/120 Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/101 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2622 тіркелген, 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Шаян" газетінде жарияланған) шешімі:
3. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 36/191 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/101 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3127 тіркелген, 2015 жылғы 24 сәуірдегі "Шаян" газетінде жарияланған) шешімі:
4. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 ақпандағы № 47/260 Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/101 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3600 тіркелген, 2016 жылғы 9 наурыздағы "Шаян" газетінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившим силу некоторых решений Байдибекского районного маслихата
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 мая 2016 года № 4/25
В соответсвии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В соответсвии приложений признать утратившим силу некоторых решение Байдибекского районного маслихата.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель сессии Б. Омарбеков
Секретарь маслихата М. Нахипбеков
Приложение к решению
Байдибекского районного
маслихата от 24 мая 2016
года № 4/25
Список о признании утратившим силу некоторых решений Байдибекского
районного маслихата
1. Решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года 20/101 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2484, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Алгабас");
2. Решение Байдибекского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 23/120 "О внесении изменения в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/101 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2622, опубликовано 30 апреля 2014 года в газете "Шаян");
3. Решение Байдибекского районного маслихата от 26 марта 2015 года № 36/191 "О внесении изменений и допалнения в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/101 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3127, опубликовано 24 апреля 2015 года в газете "Шаян");
4. Решение Байдибекского районного маслихата от 9 февраля 2016 года № 47/260 "О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/101 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3600, опубликовано 9 марта 2016 года в газете "Шаян").