Мақтаарал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 маусымдағы № 4-21-VI шешiмi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5 тармағына сәйкес Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мақтаарал аудандық мәслихатының мынадай шешімдерінің күші жойылсын:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 28-150-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2573 тіркелген, 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Мақтаарал" газетінде жарияланған);
2. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 30-171-V "Мақтаарал аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2679 тіркелген, 2014 жылғы 4 шілдедегі "Мақтаарал" газетінде жарияланған);
3. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 38-227-V "Мақтаарал аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2982 тіркелген, 2014 жылғы 13 ақпандағы "Мақтаарал" газетінде жарияланған);
4. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 39-238-V "Мақтаарал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 28-150-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3050 тіркелген, 2015 жылғы 27 ақпандағы "Мақтаарал" газетінде жарияланған);
5. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 42-254-V ""Мақтаарал аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Мақтаарал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 30-171-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3155 тіркелген, 2015 жылғы 22 мамырдағы "Мақтаарал" газетінде жарияланған).
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ә.Асауов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
М.Жайлымшиев

О признании утратившим силу некоторых решений Мактааральского районного маслихата
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 июня 2016 года № 4-21-VI
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу следующих решений Мактааральского районного маслихата:
1) Решение Мактааральского районного маслихата от 24 февраля 2014 года № 28-150-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2573 опубликовано 11 апреля 2014 года в газете "Мақтаарал");
2. Решение Мактааральского районного маслихата от 25 апреля 2014 года № 30-171-V "Об утверждении регламента Мактааральского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2679 опубликовано 4 июля 2014 года в газете "Мақтаарал");
3. Решение Мактааральского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 38-227-V "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат Мактааральского районного маслихата"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2982 опубликовано 13 февраля 2015 года в газете "Мақтаарал");
4. Решение Мактааральского районного маслихата от 28 января 2015 года № 39-238-V "О внесении изменений и дополнений в решение Мактааральского районного маслихата от 24 февраля 2014 года № 28-150-V "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3050 опубликовано 27 февраля 2015 года в газете "Мақтаарал");
5. Решение Мактааральского районного маслихата от 31 марта 2015 года № 42-254-V "О внесении изменения в решение Мактааральского районного маслихата от 25 апреля 2014 года № 30-171-V "Об утверждении регламента Мактааральского районного маслихата"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3155 опубликовано 22 мая 2015 года в газете "Мақтаарал").
Председатель сессии
районного маслихата:
А.Асауов
Секретарь районного
маслихата:
М.Жайлымшиев