Төлеби ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 155 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Занына сәйкес, Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Төлеби ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Бекмұрзаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі Ә.Тұрғымбеков
Төлеби ауданы ауданы әкімдігінің
"06" мамыр 2016 жылғы
№ 155 қаулысына қосымша
Төлеби ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір нормативтік
құқықтық қаулыларының тізбесі
1. Төлеби ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 ақпандағы № 158 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2253 болып тіркелген, "Ленгер жаршысы" газетінде 2013 жылғы 30 наурызда жарияланған) қаулысы;
2. Төлеби ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 524 "Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2852 болып тіркелген, "Аймақ тынысы" газетінде 2014 жылғы 29 қарашада жарияланған) қаулысы;
3. Төлеби ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 қаңтарындағы № 7 "2016 жылға халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3544 болып тіркелген, "Ленгер жаршысы" газетінде 2016 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) қаулысы;
4. Төлеби ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 77 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Төлеби ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 ақпандағы № 158 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3073 болып тіркелген "Ленгер жаршысы" газетінде 2015 жылғы 20 наурызда жарияланған) қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата Толебийского района
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 6 мая 2016 года № 155
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата Толебийского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с момента подписания.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Бекмурзаева С.Д.
Аким района А.Тургумбеков
Приложение к постановлению
акимата Толебийского района
от "06" май 2016 года № 155
Перечен некоторые нормативные правовые постановления акимата
Толебийского района утративших силу
1. Постановление акимата Толебийского района от 20 февраля 2013 года № 158 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2253, опубликовано в газете "Ленгер жаршысы" 30 марта 2013 года);
2. Постановление акимата Толебийского района от 29 сентября 2014 года № 524 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2852, опубликовано в газете "Аймақ тынысы" 29 ноября 2014 года);
3. Постановление акимата Толебийского района от 12 января 2016 года № 7 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3544, опубликовано в газете "Ленгер жаршысы" 23 января 2016 года);
4. Постановление акимата Толебийского района от 10 февраля 2015 года № 77 "О внесении изменения в постановление акимата Толебийского района от 20 февраля 2013 года № 158 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3073, опубликовано в газете "Ленгер жаршысы" 20 марта 2015 года);

5. Төлеби ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 18 "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3576 болып тіркелген, "Ленгер жаршысы" газетінде 2016 жылғы 17 ақпанда жарияланған) қаулысы.

5. Постановление акимата Толебийского района от 21 января 2016 года № 18 "Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3576, опубликовано в газете "Ленгер жаршысы" 17 февраля 2016 года);