Түлкібас ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы № 238 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түлкібас ауданы әкімдігінің мына қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 525 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2805 нөмірімен тіркелген, 2014 жылы 26 қыркүйекте аудандық "Шамшырақ" қоғамдық-саяси газетінде ресми жарияланған);
2) "Түлкібас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 525 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 39 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3016 нөмірімен тіркелген, 2015 жылы 20 ақпанда аудандық "Шамшырақ" қоғамдық-саяси газетінде ресми жарияланған).
2. Осы қаулының көшірмесі Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментіне, Оңтүстік Қазақстан облыстық аймақтық құқықтық ақпарат орталығына және аудандық "Шамшырақ" қоғамдық-саяси газетіне жолдансын.
Аудан әкімі Қ.Абдуалиев

О признании утратившими силу некоторые постановления акимата Тюлькубасского района
Постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 8 июня 2016 года № 238
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закон Республике Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Тюлькубасского района:
1) Постановление акимата Тюлькубасского района от 10 сентября 2014 года № 525 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрирован в Рестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2805, официально опубликован в районной общественно-политической газете "Шамшырақ" 26 сентября 2014 года);
2) постановление акимата Тюлькубасского района от 21 января 2015 года № 39 "О внесении изменений в постановление акимата Тюлькубасского района от 10 сентября 2014 года № 252 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрирован в Рестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3016, официально опубликован в районной общественно-политической газете "Шамшырақ" 20 февраля 2015 года).
2. Копию настоящего постановлении отправить в Департамент юстиции Южно-Казахстанской области, Региональный центр правовой информации и районную общественно-политическую газету "Шамшырақ".
Аким района Абдуалиев К.