"Түлкібас ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 200 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкiбас ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 342 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түлкібас ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 200 қаулысының қосымшасы мынадай мазмұндағы 2-1. тармақпен толықтырылсын:
"2-1. "Халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 602 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3496 нөмірімен тіркелген, 2016 жылы 8 қаңтарда "Шамшырақ" газетінде ресми жарияланған)".
2. Осы қаулының көшірмесі Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментіне, аймақтық құқықтық ақпарат орталығына және аудандық "Шамшырақ" қоғамдық-саяси газетіне жолдансын.
Аудан әкімі Ә.Тұрғымбеков

О внесении дополнения в постановление акимата Тюлькубасского района от 6 мая 2016 года № 200 "О признании утратившими силу некоторые постановления акимата Тюлькубасского района"
Постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 14 сентября 2016 года № 342
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приложение постановления акимата Тюлькубасского района от 6 мая 2016 года № 200 "О признании утратившими силу некоторые постановления акимата Тюлькубасского района" дополнить пунктом 2-1. следующего содержания:
"2-1. Постановление акимата Тюлькубасского района от 21 декабря 2015 года № 602 "О внесении изменений в постановление акимата Тюлькубасского района от 9 января 2015 года № 2 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за номером 3496, официально опубликован в газете "Шамшырақ" 8 января 2016 года)".
2. Копию настоящего постановления направить в Департамент юстиции Южно-Казахстанской области, в региональный центр правовой информации и в районную общественно-политическую газету "Шамшырақ".
Аким района А.Тургумбеков