Аудан әкімдігі қаулыларының күшін жою және өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 шілдедегі № 239 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480 "Құқықтық актілер туралы" 46 бабына бабына және 65 бабының 3 тармағына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарма ауданы әкімдігінің:
1) Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 03 сәуірде № 3827 болып тіркелген (2015 жылдың 16 сәуірдегі № 29 (8810) "Қалба тынысы" аудандық газетінде жарияланған), 2015 жылғы 19 наурыздағы № 69 "Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының;
2) Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 03 сәуірде № 3826 болып тіркелген (2015 жылдың 16 сәуірдегі № 29 (8810) "Қалба тынысы" аудандық газетінде жарияланған), 2015 жылғы 19 наурыздағы № 71 "Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын;
3) 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 299 "Ережені бекіту туралы" қаулысының 4, 5, 8, 10, 12 тармақтары алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің аппарат басшысы А. Узбековке жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Сыдықов

О внесении изменении и признании утратившим силу постановлении акимата района
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 26 июля 2016 года № 239
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 46, пункта 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах", акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановлении акимата Жарминского района:
1) от 19 марта 2015 года № 69 "Об утверждении положения отдела культуры, развития языков и спорта Жарминского района Восточно-Казахстанской области" зарегистрированного в Департаменте Юстиции Восточно - Казахстанской области от 03 апреля 2015 года за № 3827 (опуликованное в районной газете "Қалба тынысы" 16 апреля 2015 года № 29 (8810);
2) от 19 марта 2015 года № 71 "Об утверждении положения отдела экономики и финансов Жарминского района Восточно-Казахстанской области" зарегистрированного в Департаменте Юстиции Восточно - Казахстанской области от 03 апреля 2015 года за № 3826 (опубликованное в районной газете "Қалба тынысы" 16 апреля 2015 года № 29 (8810);
3) исключить пункты 4, 5, 8, 10, 12 постановления от 27 декабря 2012 года № 299 "Об утверждении положении".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Узбекова А.
Аким района Сыдыков Н.