Күршім ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 254 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № "2015 жылға Күршім ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қаңтарда № 3634 болып тіркелген) № 3549 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Күршім ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қаңтарда № 3640 болып тіркелген) № 3550 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Күршім ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 сәуірдегі "Күршім ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 наурыздағы № 62 "Күршім ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 мамырда № 3958 болып тіркелген) № 139 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Күршім ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы "Күршім ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 жылға Күршім ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" № 3549 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 мамырда № 3969 болып тіркелген) № 150 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің аппарат басшысы А.Абилмажиновқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Күршім ауданының әкімінің
міндетін уақытша атқарушы М.Қалелов

О признании утратившим силу некоторых постановлении акимата Курчумского района
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 26 августа 2016 года № 254
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района за № 3549 от 12 декабря 2014 года "Об определении целевых групп населения, проживаюших на территории Курчумского района на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3634 от 16 января 2015 года).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района за № 3550 от 12 декабря 2014 года "Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3640 от 20 января 2015 года).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района за № 139 от 21 апреля 2015 года "О внесении изменения в постановление акимата Курчумского района от 5 марта 2015 года № 62 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Курчумского района"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3958 от 21 мая 2015 года).
4. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района за № 150 от 12 мая 2015 года "О внесении дополнений в постановление акимата Курчумского района от 26 декабря 2014 года № 3549 "Об определении целевых групп населения проживаюших на территории Курчумского района на 2015 год"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3969 от 25 мая 2015 года).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абилмажинову.А.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Временно исполняющий обязанности
акима Курчумского района М. Калелов