Үржар аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 09 маусымдағы № 3-34/VI шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының келесі шешімдердің күші жойылсын:
1) 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 32-376/V "Үржар ауданының кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі сараптамалық кеңесінің құрамын бекіту туралы";
2) 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 2-21/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 04 наурыздағы "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын Үржар ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 41-485/V шешімінің қолданылуын тоқтата тұру туралы".
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Жақиянова
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы К.Карашев

О признании утратившими силу некоторых решений Урджарского районного маслихата
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 09 июня 2016 года № 3-34/VI
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Урджарского районного маслихата:
1) от 9 апреля 2015 года № 32-376/V "Об утверждении состава экспертной комиссии Урджарского района по вопросам предпринимательства";
2) от 19 апреля 2016 года № 2-21/VI "О приостановлении действия решения Урджарского районного маслихата от 04 марта 2016 года № 41-485/V "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Урджарского района".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии Н.Жакиянова
Секретарь Урджарского
районного маслихата К.Карашев