Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларын жою және күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 42 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулылары жойылсын және күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының басшысы М.Л.Тоқжановқа жүктелсін.
Облыс әкімі Н.Ноғаев
2016 жылғы 23 ақпандағы №42
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің жойылған және күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. 2014 жылғы 14 қаңтардағы №10 "Батыс Қазақстан облысының агроөнеркәсіптік кешен саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3424 тіркелген, 2014 жылы 6 наурызда "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысының күші жойылсын;
2. 2015 жылғы 5 қазандағы №290 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 мамырдағы №126 "Батыс Қазақстан облысының еңбек инспекциясы бойынша басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4089 тіркелген, 2015 жылы 30 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысының күші жойылсын;
3. 2016 жылғы 26 қаңтардағы №15 "Батыс Қазақстан облысының ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 328 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы жойылсын.

Об отмене и признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 февраля 2016 года № 42
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить и признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Западно-Казахстанской области Токжанова М.Л.
Аким области Н.Ногаев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 23 февраля 2016 года №42
Перечень отмененных и утративших силу постановлений
акимата Западно-Казахстанской области
1. Признать утратившим силу постановление акимата Западно–Казахстанской области от 14 января 2014 года №10 "Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3424, опубликованное 6 марта 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
2. Признать утратившим силу постановление акимата Западно–Казахстанской области от 5 октября 2015 года №290 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 27 мая 2014 года №126 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление по инспекции труда Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4089, опубликованное 30 октября 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
3. Отменить постановление акимата Западно-Казахстанской области от 26 января 2016 года №15 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 27 октября 2015 года № 328 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии Западно-Казахстанской области".