"Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қазандағы № 09-1732 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 367-727 қаулысы. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 6 наурыздағы № 06-433 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 06.03.2018 № 06-433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қазандағы № 09-1732 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 848 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 қарашадағы № 126 (3181) "Астана ақшамы", 2014 жылғы 6 қарашадағы № 125 (321) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. "Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулының көшірмесін мерзiмдi баспа басылымдарында ресми жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жазба және электрондық түрде жолдау және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Қ.Қ. Айтмұхаметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Астана қаласының әкімі Ә. Исекешев
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 28 сәуірдегі
№ 367-727 қаулысына
қосымша
"Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
туралы ережеге енгізілетін өзгерістер
"Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
барлық мәтін бойынша "сыртқы жарықтандыру,", "сыртқы жарықтандыруды" деген сөздер алып тасталсын;
16-тармақтың 6) тармақшасын келесі редакцияда мазмұндау:
6) "салынған, қайта жаңартылған сумен жабдықтау және су бұру инженерлік коммуникациялық желілерді, газ шаруашылығы объектілерін пайдалануға қабылдау бойынша тапсырыс берушінің жұмысын ұйымдастыру";

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 16 октября 2014 года № 09-1732 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление коммунального хозяйства города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 28 апреля 2017 года № 367-727. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 6 марта 2018 года № 06-433.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 06.03.2018 № 06-433.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 16 октября 2014 года № 09-1732 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление коммунального хозяйства города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 848, опубликовано в газетах "Астана акшамы" от 6 ноября 2014 года № 126 (3181), "Вечерняя Астана" от 6 ноября 2014 года № 125 (321) изменения согласно приложению.
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление коммунального хозяйства города Астаны" направление копии настоящего постановления в печатном и электронном виде для официального опубликования в периодических печатных изданиях, а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, и размещение на интернет-ресурс акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Айтмухаметова К.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Аким города Астаны А. Исекешев
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 28 апреля 2017 года
№ 367-727
Изменения, вносимые в Положение о Государственном учреждении "Управление коммунального хозяйства города Астаны"
В Положении о Государственном учреждении "Управление коммунального хозяйства города Астаны":
по всему тексту слова "наружного освещения," исключить;
подпункт 6) пункта 16 изложить в следующей редакции:
6) "организация работы заказчика по приемке в эксплуатацию построенных, реконструированных объектов инженерных коммуникационных сетей, объектов водоснабжения и водоотведения, газового хозяйства";

16-тармақтың 16) тармақшасында "электр беру желілерін," деген сөздер алып тасталсын;
"Басқармаға қарасты ұйымдар тізімі" деген бөлімнің 1), 4) тармақшалары алып тасталсын.

в подпункте 16) пункта 16 слова "линий электропередач," исключить;
подпункты 1), 4) раздела "Перечень организаций, находящихся в ведении Управления" исключить.