"Астана қаласы әкімдігі атқарушы органдарының ережелерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 6 наурыздағы № 06-433 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 510-1997 қаулысы. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 1-449 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 09.04.2019 № 1-449 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік орган туралы ережені әзірлеу және бекіту жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 1672, "Мемлекеттік орган туралы үлгі ережені бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекеттік органның құрылымдық бөлімшесі туралы ережені әзірлеу және бекіту жөніндегі қағиданы бекіту туралы" 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 1125 және "Мемлекеттік орган туралы ережені әзірлеу және бекіту жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 1672 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2018 жылғы 2 наурыздағы № 93 қаулыларына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласы әкімдігі атқарушы органдарының ережелерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 6 наурыздағы № 06-433 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыға 13-қосымшадағы барлық мәтін бойынша "Басқарма" деген сөз "Астана қаласының Сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
16-тармақтың 27) тармақшасы алынып тасталсын.
2. "Астана қаласының Сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулының көшірмесін баспа және электрондық түрде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялау үшін, сондай-ақ "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары С.М. Хорошунға жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қаласының әкімі Б. Сұлтанов

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 6 марта 2018 года № 06-433 "Об утверждении положений исполнительных органов акимата города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 10 декабря 2018 года № 510-1997. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 9 апреля 2019 года № 1-449.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 09.04.2019 № 1-449.
В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2012 года № 1672 "Об утверждении Инструкции по разработке и утверждению положения о государственном органе", от 2 марта 2018 года № 93 "Об утверждении Типового положения о государственном органе и внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2011 года № 1125 "Об утверждении Правил по разработке и утверждению положения о структурном подразделении государственного органа" и от 25 декабря 2012 года № 1672 "Об утверждении Инструкции по разработке и утверждению положения о государственном органе", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 6 марта 2018 года № 06-433 "Об утверждении положений исполнительных органов акимата города Астаны" следующие изменения:
в приложении 13 к вышеуказанному постановлению по всему тексту слово "Управление" заменить словами "Государственное учреждение "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Астаны";
подпункт 27) пункта 16 исключить.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Астаны" обеспечить направление копии настоящего постановления в печатном и электронном виде для официального опубликования в Информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, и размещение на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Астаны Хорошуна С.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Аким города Астаны Б. Султанов