Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің объектілерінде 2020 жылы Қазақстан Республикасы халқының ұлттық санағын өткізу кезіндегі Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігімен өзара іс-қимылы туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 178 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 556 бірлескен бұйрығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 11 қазандағы № 1049 қаулысымен бекітілген Ұлттық санақтарды жүргізу қағидасы мен мерзімдерінің 7-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі туралы ереженің 17-тармағының 266-52) тармақшасына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 19 маусымдағы № 419 қаулысымен бекітілген 2020 жылы Қазақстан Республикасы халқының ұлттық санағын өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарының 3-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне бағынысты білім беру ұйымдары мен мекемелері Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің аумақтық органдарына:
1) орналасқан мекен-жайын көрсете отырып, бағынысты білім беру ұйымдарының және мекемелерінің Тізілімін;
2) мекеме және өңірлер бөлінісінде білім беру ұйымдарына қарасты тұрғын объектілерінде тұрақты тұратын оқушылар тізімін 2020 жылдың 1 тамызынан бастап 30 қазанына дейінгі кезеңде курстары бойынша бөліп ұсынады.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды;
2) осы бірлескен бұйрықты қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бірлескен бұйрықты орындау үшін олардың қатыстылығы бөлігінде лауазымды адамдарға жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау қызметтің тиісті бағытына жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының орынбасарына және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.

О взаимодействии Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан с Министерством образования и науки Республики Казахстан при проведении национальной переписи населения Республики Казахстан в 2020 году на объектах Министерства образования и науки Республики Казахстан
Совместный приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 19 декабря 2019 года № 178 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 556
В соответствии с подпунктом 2) пункта 7 Правил и сроков проведения национальных переписей, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2010 года № 1049, подпунктом 266-52) пункта 17 Положения о Министерстве национальной экономики Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011, а также пунктом 3 Плана мероприятий по проведению национальной переписи населения Республики Казахстан в 2020 году, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2019 года № 419, ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Подведомственным организациям и учреждениям Министерства образования и науки Республики Казахстан представить территориальным органам Комитета по статистике Министерства национальной экономики:
1) перечень объектов подведомственных организаций и учреждений с указанием адресов их месторасположения;
2) список обучающихся с постоянным проживанием в жилых объектах, закрепленных за организациями образования в разрезе учреждений регионов с распределением их по курсам обучения в период с 1 августа по 30 октября 2020 года.
2. Комитету по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
2) направление настоящего совместного приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) настоящий совместный приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся для исполнения.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующих соответствующее направление деятельности заместителя Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан и вице-министра образования и науки Республики Казахстан.

4. Осы бірлескен бұйрық тараптардың соңғысы қол қойған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы
_____________ Н. Айдапкелов
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
__________А. Аймағамбетов

4. Настоящий совместный приказ вводится в действие со дня его подписания последним из сторон.
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
__________ Н. Айдапкелов
Министр
образования и науки
Республики Казахстан
__________ А. Аймагамбетов