2022-2024 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 101-16/4 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 105 718,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 551,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 298,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 82 869,0 мың теңге;
2) шығындар – 114 179,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 461,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитті пайдалану) – 8461,2 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу– 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 461,2 мың теңге.

О бюджете сельского округа Аксуат на 2022-2024 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 101-16/4.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 718,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 551,0 тысяч теңге;
не налоговые поступление – 298,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 869,0 тысяч тенге;
2) расходы – 114 179,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – -8 461,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 461,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 461,2 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 22.11.2022 № 189-27/4 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Ақсуат ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2022 жылға – 62 530,0 мың теңге, 2023 жылға – 63 079,0 мың теңге, 2024 жылға – 63 788,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2022 жылға арналған Ақсуат ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 22.11.2022 № 189-27/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету селького округа Аксуат в сумме на 2022 год – 62 530,0 тысяч тенге, на 2023 год – 63 079,0 тысяч тенге, на 2024 год – 63 788,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета селького округа Аксуат на 2022 год согласно приложению 4.

4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 101-16/4 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 22.11.2022 № 189-27/4 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Куттыкожаев
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 29 декабря 2021 года № 101-16/4
Бюджет сельского округа Аксуат на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 22.11.2022 № 189-27/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5