Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы" мен "Алматы қаласы Ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемелерін қайта ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" 2019 жылғы 4 ақпандағы № 1/90 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 4 қарашадағы № 4/558 қаулысы
Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы" мен "Алматы қаласы Ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемелерін қайта ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" 2019 жылғы 4 ақпандағы № 1/90 қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережедегі:
16 тармақ келесі мазмұндағы 17-2) және 17-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"17-2) Қазақстан Республикасының сауда қызметін реттеу туралы заңнамасында белгіленген әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына қойылған сауда үстемесі мөлшерінің сақталуына мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру;
17-3) Қазақстан Республикасының сауда қызметін реттеу туралы заңнамасында белгіленген сыйақы мөлшерінің сақталуына мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру.".
2. "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі:
1) құрылтай құжатына енгізілген толықтырулар туралы әділет органдарына хабарлауды;
2) осы қаулыны жариялау үшін қол қойылған күннен бастап, күнтізбелік жиырма күн ішінде электрондық түрде шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М.С. Қиқымовқа жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі Б. Сағынтаев

О внесении дополнений в постановление акимата города Алматы от 4 февраля 2019 года № 1/90 "О некоторых вопросах реорганизации коммунальных государственных учреждений "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы" и "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 4 ноября 2021 года № 4/558
Акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 4 февраля 2019 года № 1/90 "О некоторых вопросах реорганизации коммунальных государственных учреждений "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы" и "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Алматы" следующие дополнения:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктами 17-2) и 17-3) следующего содержания:
"17-2) осуществление государственного контроля за соблюдением размера торговой надбавки на социально значимые продовольственные товары, установленного законодательством Республики Казахстан о регулировании торговой деятельности;
17-3) осуществление государственного контроля за соблюдением размера вознаграждения, установленного законодательством Республики Казахстан о регулировании торговой деятельности.".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы" обеспечить:
1) извещение органов юстиции о внесенном дополнении в учредительный документ;
2) направление настоящего постановления для опубликования в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" в электронном виде в течении двадцати календарных дней со дня подписания;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Кикимова М.С.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев