2022 жылға Казталов ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 323 қаулысы. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 288 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 12.12.2022 № 288 қаулысымен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2022 год по Казталовскому району
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 2 декабря 2021 года № 323. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 12 декабря 2022 года № 288
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 12.12.2022 № 288 (вводится в действие с 01.01.2023).
Примечание ИЗПИ!

Осы қаулы 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы №498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес,мүгедектерді жұмыспен қамтуға жәрдем көрсету мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Законом Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан, Законом Республики Казахстан "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов", акимат Казталовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2022 жылға ауыр жұмыстарда, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстарда жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Казталов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 сәуірдегі №96 "Казталов ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6209 тіркелген, 2020 жылғы 4 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2022 год в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Казталовского района от 28 апреля 2020 года № 96 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Казталовскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6209, опубликовано 4 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Казталов ауданы әкімі аппаратының басшысы (Ж.Темірғалиев) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Казталов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі А.Есалиев
Казталов ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 323 қаулының қосымшасы
2022 жылға мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін Казталов ауданы ұйымдарының тізбесі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері
жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
"Батыс Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Казталов арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы"
72
2
1
2.
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК

3. Руководителю аппарата акима Казталовского района (Ж.Темиргалиев) обеспечить официальное опубликование данного постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казталовского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким района А. Есалиев
Приложение
к постановлению акимата
Казталовского района
от 2 декабря 2021 года № 323
Перечень организаций Казталовского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2022 год
Наименование организации
Численность работников (человек)
Размер квоты
Количество рабочих мест (единиц)
1.
Коммунальное государственное учреждение "Казталовский центр оказания специальных социальных услуг" управления координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области"
72
2
1
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-казахстанской области

280
4
11
3.
Казталов ауданы әкімдігі мәдиниет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
248
3
7
4.
"Казталов аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
62
2
1
5.
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданы білім беру бөлімінің "Бостандық жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
101
3
3
6.
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданы білім беру бөлімінің "К.Мендалиев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
105
3
3
7.
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданы білім беру бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
62
2
1
8.
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданы білім беру бөлімінің "Ғ.Молдашев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
104
3
3
1034
30

280
4
11
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
248
3
7
4.
Государственное учреждение "Казталовский районный отдел занятости и социальных программ"
62
2
1
5.
Коммунальное государственное учреждение "Бостандыкская общеобразовательная школа" отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
101
3
3
6.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени К.Мендалиева" отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
105
3
3
7.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Ахмета Байтұрсынұлы" отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
62
2
1
8.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имани Г.Молдашева" отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
104
3
3
Барлығы
1034
30