"2022-2024 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 101-16/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 189-27/4 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024" жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 101-16/4 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілcін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 105 718,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 551,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 298,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 82 869,0 мың теңге;
2) шығындар – 114 179,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 461,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитті пайдалану) – 8461,2 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу– 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 461,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 101-16/4 "О бюджете сельского округа Аксуат на 2022-2024 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 ноября 2022 года № 189-27/4. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
"1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 29 декабря 2021 года №101-16/4 "О бюджете сельского округа Аксуат на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 718,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 551,0 тысяч теңге;
не налоговые поступление – 298,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 869,0 тысяч тенге;
2) расходы – 114 179,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – -8 461,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 461,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 461,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.