2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 21 қарашадағы № 687 қаулысы. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 487 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 15.09.2023 № 487 (алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 21 ноября 2022 года № 687. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 15 сентября 2023 года № 487
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 15.09.2023 № 487 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9, 27 баптарына, "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің № 498 "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Арыс қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 18 Трудового кодекса Республики Казахстан, статьи 31 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона "О занятости населения", статьей 31 Закона "О социальной защите лиц с инвалидностью в Республике Казахстан" и в соответствии с приказом министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью", акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Арыс қаласының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасында заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от количества рабочих мест, не считая рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ" города Арыс в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін қала әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Арыс қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Г.Құрманбекова
Арыс қаласы әкімдігінің
"__" _____ 20__ жылғы
№ ___қаулысына қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Кәсіпорынның, ұйымның, мекеменің атауы
Ұйымның штаттық құрамы
Квота мөлшері (%)
Жұмыс істеп жатқан мүгедектігі бар адамдар саны
Мүгедектігі бар адамдарға арналған жұмыс орындарының саны (дана)
1.
Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Арыс аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны

1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Арыс.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курманбекова Г.
Приложение к постановлению
акимата города Арыс
от "___"_____20__ года №___
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Наименование предприятия, организации, учреждения
Штатная численность организации
Размер квоты (%)
Количество работающих лиц с инвалидностью
Количество рабочих мест для лиц с инвалидностью (единиц)
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Арысская центральная районная больница" управления общественного здоровья Туркестанской области