2024-2026 жылдарға арналған Қосшы қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 78/17-8 шешімі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Бюджет кодексiнiң 9-бабының 2-тармағына сәйкес, Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024–2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 267 547,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 830 040,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63 723,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 81 489,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 292 295,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 275 053,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 384,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 384,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 890,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 890,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 28.02.2024 № 106/23-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-бабының 1-тармағына сәйкес кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерінде белгіленді:
1) ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша облыстық бюджетке 50%, Қосшы қаласының бюджетіне 50%;
2) облыстық бюджетке төлем көзінен ұсталатын табыстан жеке табыс салығы бойынша – 100%;
3) Қосшы қаласының бюджетіне әлеуметтік салық бойынша – 100%.
3. Қалалық бюджет түсімдер құрамында облыстық бюджеттен 98 048,0 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете города Косшы на 2024-2026 годы
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 78/17-8.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 267 547,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1 830 040,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63 723,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 81 489,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 11 292 295,0 тысячи тенге;
2) затраты – 13 275 053,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 384,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 384,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 890,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 890,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Косшы Акмолинской области от 28.02.2024 № 106/23-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Согласно пункту 1 статьи 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, установлены нормативы распределения доходов в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в областной бюджет – 50%, в бюджет города Косшы 50%;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 100%;
3) по социальному налогу в бюджет города Косшы – 100%.
3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета предусмотрена субвенция из областного бюджета в сумме 98 048,0 тысяч тенге.

4. Қалалық бюджет шығындарында 50 956,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Тайтөбе ауылына 50 956,0 мың теңге сомасында.
5. 2024 жылға 39 736,0 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.
6. 2024 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 1 142,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:

4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 50 956,0 тысяч тенге, в том числе:
селу Тайтобе в сумме 50 956,0 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2024 год в сумме 39 736,0 тысяч тенге.
6. Учесть в затратах городского бюджета на 2024 год выплату вознаграждений по кредитам из областного бюджетов в сумме 1 142,0 тысячи тенге, в том числе:

79 238,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 987,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 527,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
698,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 620,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
38 100,0
027
Халықты әлеуметтік қоргау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
20 287,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 600,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
5 600,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126 204,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 886,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
52 546,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
21 772,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 041 051,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
270 162,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
8 694,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу
261 467,0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
143 640,0
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
45 790,0
032
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
97 850,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
302 967,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

79 238,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 987,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 527,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
698,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 620,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
38 100,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
20 287,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 600,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
5 600,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126 204,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 886,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
52 546,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
21 772,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 041 051,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
270 162,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
8 694,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
261 467,0
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
143 640,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
45 790,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
97 850,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
302 967,0
005
Развитие коммунального хозяйства

7 384,0
Қосшы қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 213,0
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
22 208,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
5,0
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 091 156,0
Қосшы қаласы Тайтөбе ауылының кіреберіс жолдары мен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
3 091 148,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
8,0
Қосшы қаласының құрылыс бөлімі
261 471,0
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
261 467,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
4,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
373,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
373,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
4,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
4,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
4,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
4,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
4,0
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
4,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
169,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
169,0
Дамытуға трансферттер

7 384,0
Отдел занятости и социальных программ города Косшы
22 213,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
22 208,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
3 091 156,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Тайтобе города Косшы
3 091 148,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
8,0
Отдел строительства города Косшы
261 471,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
261 467,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4,0
Аппарат акима района (города областного значения)
373,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
373,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
4,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4,0
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
4,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4,0
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
4,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4,0
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
169,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
169,0
Трансферты на развитие

2 324 167,0
оның iшiнде:
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 148 196,0
Ақмола облысы Қосшы қаласында сумен жабдықтау желілерін салу (4 кезек)
2 148 196,0
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
175 971,0
Қосшы қаласындағы қалаішілік жолдардың құрылысы (3 кезек)
175 971,0
Қосшы қаласы мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 78/17-8 шешіміне
5 қосымша
12024 жылға арналған Қосшы қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
5 494 406,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 326 612,0
оның iшiнде:
Қосшы қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
148 703,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
21 772,0
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
38 100,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
3 987,0
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмек
1 257,0
Отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құруға және ұстауға
20 287,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
63 300,0
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
474 347,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың 2023-2024 жылдарға жылу беру мезгілін аяқтауға (көмір сатып алу)
126 411,0
Қосшы қаласында контейнерлік алаңдарды орнату
164 677,0
Ақмола облысы Қосшы қаласының КСС (кәріздік сорғыш станциясын ) ағымдағы жөндеу
85 409,0
"Қосшы Су" ШЖҚ МКК-ның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
97 850,0
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 703 562,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
5 600,0
Тайтөбе а. көше- жолдарын ағымдағы жөндеу (себу, сұрыптау)
25 000,0
Қосшы қаласы көшелерінің тұрғын алаптарындағы өткелдерді ағымдағы жөндеу
120 598,0
Қосшы қаласының көше-жол желісін күрделі жөндеу
1 000 000,0
Қосшы қаласында жол қозғалысын реттеудің техникалық құралдарын, жол белгілерін орнату, монтаждау, жөндеу және пайдалану
638 000,0
Қосшы қаласының кварталішілік және жеке сектор, орталық автомобиль жолдарын механикаландырылған қолмен тазалау қызметі
1 839 364,0
Қосшы қаласы көшелерінің жолдарына себу мен тегістеу
75 000,0
Дамытуға трансферттер
1 167 794,0
оның iшiнде:
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
265 621,0
Ақмола облысы Қосшы қаласында сумен жабдықтау желілерін салу (4 кезек)
200 000,0
Ақмола облысы, Целиноград ауданының Нижне-Романовский кен орынын бастап Қосшы ауылында дейін су алғыш құрылыстарын және су өткізгіш салу
25 621,0
Ақмола облысы Қосшы қ. Орталық қазандықты сыртқы электрмен жабдықтау схемасын өзгерту

2 324 167,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
2 148 196,0
Строительство сетей водоснабжения в с. Косшы, Целиноградского района, Акмолинской области (4 очередь)
2 148 196,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
175 971,0
Строительство внутригородских дорог в городе Косшы (3-я очередь)
175 971,0
Приложение 5 к решению
маслихата города Косшы
от 26 декабря 2023 года
№ 78/17-8
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Косшы на 2024 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
5 494 406,0
Целевые текущие трансферты
4 326 612,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ города Косшы
148 703,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
21 772,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
38 100,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
3 987,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
1 257,0
На создание и содержание центров по поддержке семей
20 287,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
63 300,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
474 347,0
На завершение отопительного сезона 2023-2024 годов теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
126 411,0
Устройство контейнерных площадок в городе Косшы
164 677,0
Текущий ремонт КНС города Косшы Акмолинской области
85 409,0
На укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Косшы Су"
97 850,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
3 703 562,0
На обеспечение льготного проезда
5 600,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети с.Тайтобе (отсыпка, грейдирование)
25 000,0
Текущий ремонт проездов жилых массивов улиц города Косшы
120 598,0
Капитальный ремонт улично-дорожной сети города Косшы
1 000 000,0
Установка, монтаж ремонт и эксплуатация технических средств регулирования дорожным движением, дорожных знаков, в городе Косшы
638 000,0
Услуги по механизированной, ручной уборки внутриквартального и частного сектора, центральных и автомобильных дорог города Косшы
1 839 364,0
Отсыпка и грейдирование дорог улиц города Косшы
75 000,0
Трансферты на развитие
1 167 794,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
265 621,0
Строительство сетей водоснабжения в городе Косшы, Акмолинской области (4 очередь)
200 000,0
Строительство водозаборных сооружений и водовода от Нижне-Романовского месторождения до села Косшы Целиноградского района.
25 621,0
Изменение схемы внешнего электроснабжения центральной котельной г.Косшы Акмолинской области

40 000,0
Қосшы қаласының құрылыс бөлімі
902 173,0
Целиноград ауданы Тайтобе ауылындағы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
93 816,0
Целиноград ауданы Тайтөбе селосын электрмен жабдықтау (2 кезек)
241 944,0
Қосшы қаласындағы мәдени-спорттық орталыққа сыртқы инженерлік желілердің құрылысы
200 000,0
Қосшы каласында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
306 413,0
Қосшы қаласында әкімшілік ғимараттар салу
60 000,0

40 000,0
Отдел строительства города Косшы
902 173,0
Реконструкция сетей водоснабжения в с. Тайтобе Целиноградского района
93 816,0
Электроснабжение в селе Тайтобе Целиноградского района (2 очередь)
241 944,0
Строительство наружных сетей электроснабжения к Общественному культурно-досуговому центру г.Косшы
200 000,0
Строительство физкультурно- оздоровительного комплекса в г. Косшы.
306 413,0
Строительство административных зданий в городе Косшы
60 000,0