2024-2026 жылдарға арналған Қосшы қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 78/17-8 шешімі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Бюджет кодексiнiң 9-бабының 2-тармағына сәйкес, Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024–2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 987 899,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 423 040,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63 723,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 81 489,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 419 647,1 мың теңге;
2) шығындар – 13 995 405,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 384,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 384,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 890,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 890,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 14.06.2024 № 116/26-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2. Қосшы қаласы бюджетінің шығындарында төмен тұрған бюджеттерге 11 557,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
- Тайтөбе ауылына 11 557,2 мың теңге сомасында.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 14.06.2024 № 116/26-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете города Косшы на 2024-2026 годы
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 78/17-8.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 987 899,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 2 423 040,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63 723,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 81 489,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 11 419 647,1 тысячи тенге;
2) затраты – 13 995 405,3 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 384,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 384,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 890,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 890,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Косшы Акмолинской области от 14.06.2024 № 116/26-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в затратах бюджета города Косшы предусмотрены целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам в сумме 11 557,2 тысячи тенге, в том числе:
- селу Тайтобе в сумме 11 557,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата города Косшы Акмолинской области от 14.06.2024 № 116/26-8 (вводится в действие с 01.01.2024).

3. Қалалық бюджет түсімдер құрамында облыстық бюджеттен 98 048,0 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. Қалалық бюджет шығындарында 50 956,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Тайтөбе ауылына 50 956,0 мың теңге сомасында.
5. 2024 жылға 39 736,0 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.

3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета предусмотрена субвенция из областного бюджета в сумме 98 048,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 50 956,0 тысяч тенге, в том числе:
селу Тайтобе в сумме 50 956,0 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2024 год в сумме 39 736,0 тысяч тенге.

6. 2024 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 1 142,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
1 142,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысына.
7. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы мәслихатының төрағасы Ә.Қуатбеков
Қосшы қаласы мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы

6. Учесть в затратах городского бюджета на 2024 год выплату вознаграждений по кредитам из областного бюджетов в сумме 1 142,0 тысячи тенге, в том числе:
на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 1 142,0 тысячи тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата города Косшы А.Куатбеков
Приложение 1 к решению
маслихата города Косшы
от 26 декабря 2023 года

300 000,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
300 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
300 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
321 723,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
173 919,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
79 238,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 987,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 989,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
698,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 620,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
38 100,0
027
Халықты әлеуметтік қоргау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
20 287,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 600,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
5 600,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
142 204,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 886,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
52 546,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
37 772,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 030 634,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
523 160,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
40 585,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
109 049,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу
373 525,1
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

300 000,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
300 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
300 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
321 723,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
173 919,0
005
Государственная адресная социальная помощь
79 238,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 987,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 989,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
698,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 620,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
38 100,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
20 287,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 600,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
5 600,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
142 204,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 886,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
52 546,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
37 772,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 030 634,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
523 160,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
40 585,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
109 049,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
373 525,1
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)

535,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
30 602,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 602,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
58 526,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 526,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
53 496,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 821,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 675,0
02
Қорғаныс
50 127,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
50 127,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16 422,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
14 445,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
19 260,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
64 200,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
64 200,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
64 200,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
130 427,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
130 427,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11 738,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 585,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
411,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 485,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 124,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
86,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
25 998,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
315 119,0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
43 636,0

535,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
30 602,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
30 602,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
58 526,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
58 526,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
53 496,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
50 821,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 675,0
02
Оборона
50 127,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
50 127,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16 422,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
14 445,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
19 260,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
64 200,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
64 200,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
64 200,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
130 427,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
130 427,0
005
Государственная адресная социальная помощь
11 738,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 585,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
411,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 485,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
62 124,0
021
Капитальные расходы государственного органа
86,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
25 998,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
315 119,0
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
43 636,0

2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 78/17-8 шешіміне
4 қосымша
2024 жылға арналған Қосшы қаласының бюджетiне республикалық бюджеттеy нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 14.06.2024 № 116/26-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
5 707 225,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 383 058,3
оның iшiнде:
Қосшы қаласының экономика және қаржы бөлімі
7 660,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға

от 26 декабря 2023 года
№ 78/17-8
Целевые трансферты из республиканского бюджета бюджету города Косшы на 2024 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения маслихата города Косшы Акмолинской области от 14.06.2024 № 116/26-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
5 707 225,3
Целевые текущие трансферты
3 383 058,3
в том числе:
Отдел экономики и финансов города Косшы
7 660,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

2 324 167,0
оның iшiнде:
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 148 196,0
Ақмола облысы Қосшы ауылында сумен жабдықтау желілерін салу (4 кезек)
2 148 196,0
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
175 971,0
Қосшы қаласындағы қалаішілік жолдардың құрылысы (3 кезек)
175 971,0
Қосшы қаласы мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 78/17-8 шешіміне
5 қосымша
12024 жылға арналған Қосшы қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 14.06.2024 № 116/26-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
5 621 757,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 755 419,8
оның iшiнде:
Қосшы қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
166165,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
37 772,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
38 100,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
3 987,0
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмек
2719,0
Отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құруға және ұстауға
20 287,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
63 300,0
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
874 347,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың 2023-2024 жылдарға жылу беру мезгілін аяқтауға (көмір сатып алу)
126 411,0
Қосшы қаласындағы контейнерлік алаңдардың құрылысы
164 677,0
Ақмола облысы Қосшы қаласының КСС (кәріздік сорғыш станциясын ) ағымдағы жөндеу
85 409,0
"Қосшы Су" ШЖҚ МКК-ның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
97 850,0
Қосшы қаласының орталық қазандығын ағымдағы жөндеу
300 000
Қосшы қаласының электр желілері мен электр жабдықтарын ағымдағы жөндеу
100 000
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 602 850,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
5 600,0
Тайтөбе а. көше- жолдарын ағымдағы жөндеу (себу, сұрыптау)
25 000,0
Қосшы қаласы көшелерінің тұрғын алаптарындағы өткелдерді ағымдағы жөндеу
120 598,0
Қосшы қаласының көше-жол желісін күрделі жөндеу
1 000 000,0
Қосшы қаласында жол қозғалысын реттеудің техникалық құралдарын, жол белгілерін орнату, монтаждау, жөндеу және пайдалану
300 000,0
Қосшы қаласының кварталішілік және жеке сектор, орталық автомобиль жолдарын механикаландырылған қолмен тазалау қызметі
1 076 652,0
Қосшы қаласы көшелерінің жолдарына себу мен тегістеу
75 000,0
Дамытуға трансферттер
1 866 338,0
оның iшiнде:
1 866 338,0
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

2 324 167,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
2 148 196,0
Строительство сетей водоснабжения в с. Косшы, Целиноградского района, Акмолинской области (4 очередь)
2 148 196,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
175 971,0
Строительство внутригородских дорог г.Косшы (3-я очередь)
175 971,0
Приложение 5 к решению
маслихата города Косшы
от 26 декабря 2023 года
№ 78/17-8
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Косшы на 2024 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата города Косшы Акмолинской области от 14.06.2024 № 116/26-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
5 621 757,8
Целевые текущие трансферты
3 755 419,8
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ города Косшы
166 165,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
37 772,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
38 100,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
3 987,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
2719,0
На создание и содержание центров по поддержке семей
20 287,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
63 300,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
874 347,0
На завершение отопительного сезона 2023-2024 годов теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
126 411,0
Устройство контейнерных площадок в г. Косшы
164 677,0
Текущий ремонт КНС в г. Косшы Акмолинской области
85 409,0
На укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Косшы Су"
97 850,0
Текущий ремонт центральной котельной города Косшы
300 000
Текущий ремонт электрических сетей и электрооборудования города Косшы
100 000
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
2 602 850,0
На обеспечение льготного проезда
5 600,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети с.Тайтобе (отсыпка, грейдирование)
25 000,0
Текущий ремонт проездов жилых массивов улиц города Косшы
120 598,0
Капитальный ремонт улично-дорожной сети города Косшы
1 000 000,0
Установка, монтаж ремонт и эксплуатация технических средств регулирования дорожным движением, дорожных знаков, в городе Косшы
300 000,0
Услуги по механизированной, ручной уборки внутриквартального и частного сектора, центральных и автомобильных дорог города Косшы
1 076 652,0
Отсыпка и грейдирование дорог улиц г. Косшы
75 000,0
Трансферты на развитие
1 866 338,0
в том числе:
1 866 338,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы

139 977,0
Ақмола облысы Қосшы қаласындағы сумен жабдықтау желілерінің құрылысы (4-кезек)
53 000,0
Ақмола облысы, Целиноград ауданының Нижне-Романовский кен орынын бастап Қосшы ауылында дейін су алғыш құрылыстарын және су өткізгіш салу
25 621,0
Ақмола облысы Қосшы қ. Орталық қазандықты сыртқы электрмен жабдықтау схемасын өзгерту
61 356,0
Қосшы қаласының құрылыс бөлімі
1 526 361,0
Целиноград ауданы Тайтобе ауылындағы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
93 816,0
Целиноград ауданы Тайтөбе селосын электрмен жабдықтау (2 кезек)
495 941,0
Қосшы қаласындағы мәдени-спорттық орталыққа сыртқы инженерлік желілердің құрылысы
429 584,5
Қосшы каласында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
306 413,0
Қосшы қаласында әкімшілік ғимараттар салу
60 000,0
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы селосында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы (5-поз.)
31 891,5
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (байланыс желілері, су құбыры және кәріз, жылумен жабдықтау) (түзету)
19 531,7
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (түзету)
89 183,3
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200 000,0
Қосшы қаласының қоғамдық мәдени-спорт орталығына кіреберіс жолдарын салу
200 000,0

139 977,0
Строительство сетей водоснабжения в г. Косшы, Акмолинской области (4 очередь)
53 000,0
Строительство водозаборных сооружений и водовода от Нижне-Романовского месторождения до а.Косшы Целиноградского района.
25 621,0
Изменение схемы внешнего электроснабжения центральной котельной г.Косшы Акмолинской области
61 356,0
Отдел строительства города Косшы
1 526 361,0
Реконструкция сетей водоснабжения в с. Тайтобе Целиноградского района
93 816,0
Электроснабжение в селе Тайтобе Целиноградского района (2 очередь)
495 941,0
Строительство наружных сетей электроснабжения к Общественному культурно-досуговому центру г.Косшы
429 584,5
Строительство физкультурно- оздоровительного комплекса в г. Косшы.
306 413,0
Строительство административных зданий в городе Косшы
60 000,0
Строительство 45 квартирного жилого дома в селе Косшы (поз.5) Целиноградского района Акмолинской области
31891,5
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45-ти квартирным жилым домам в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области (сети связи, водопровод и канализация, теплоснабжения) (корректировка)
19531,7
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45-ти квартирным жилым домам в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области (благоустройство) (корректировка)
89183,3
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
200 000,0
Строительство подъездных дорог к общественному культурно-спортивному центру города Косшы
200 000,0