Абай облысы Семей қаласының "Теплокоммунэнерго" МКК қазандығында техногендік сипаттағы объектілік масштабты төтенше жағдай жариялау туралы
Абай облысы Семей қаласының әкімінің 2023 жылғы 11 тамыздағы № 8 шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласының әкімінің 2024 жылғы 19 маусымдағы № 4 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласының әкімінің 19.06.2024 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1 - тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 және 50-бабтарына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м. а. 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына сәйкес, төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі Семей қалалық комиссиясының жоспардан тыс отырысының 2023 жылғы 11 тамыздағы № 8 хаттамасы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ғаббасов көшесі, 3 орналасқан "Ғаббасов" қазандығында орын алған апатқа байланысты, Семей қаласында техногендік сипаттағы объектілік масштабты төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 11 тамыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қала әкімі Н. Нұрсағатов

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера объектового масштаба в котельной ГКП "Теплокоммунэнерго" города Семей области Абай
Решение акима города Семей области Абай от 11 августа 2023 года № 8. Утратило силу решением акима города Семей области Абай от 19 июня 2024 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима города Семей области Абай от 19.06.2024 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 48 и 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", Приказом и. о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола № 8 внепланового заседания комиссии города Семей по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуации от 11 августа 2023 года, РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением аварий в котельной "Габбасова", расположенной по улице Габбасова, 3 объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера объектового масштаба на территории города Семей.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 11 августа 2023 года.
Аким города Н. Нурсагатов