Жарма ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Абай облысы Жарма ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 23 тамыздағы № 356 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабының 1-тармағына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарма ауданы әкімдігінің келесідей қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Жарма ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 қарашадағы №482 "2023 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейінгі айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы";
2) Жарма ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 қарашадағы №483 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы".
2. Осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жолдасын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі Ж. Байсабыров

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Жарминского района
Постановление акимата Жарминского района области Абай от 23 августа 2023 года № 356
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу следующие постановления акимата Жарминского района:
1) постановление акимата Жарминского района от 29 ноября 2022 года № 482 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц состоящих на учете службы пробации на 2023 год";
2) постановление акимата Жарминского района от 29 ноября 2022 года № 483 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов".
2. Настоящее постановление направить в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде для официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района Ж. Байсабыров