"Шахтинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесіне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 26 мамырдағы № 24/06 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне инновацияларды ынталандыру, цифрландыруды, ақпараттық қауіпсіздікті дамыту және білім беру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңдарына сәйкес Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Шахтинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 2 маусымдағы №29/14 қаулысымен бекітілген "Шахтинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесіне өзгеріс енгізілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Шахтинск қаласы әкімі аппаратының басшысы Н.Ю. Циолковскаяға жүктелсін.
3. Осы қаулы 2023 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков
Қарағанды облысы
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 26 мамырдағы
№ 24/06 қаулысына қосымша
"Шахтинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 2 маусымдағы №29/14 қаулысымен бекітілген "Шахтинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесінде 14-тармақта 15), 16) тармақшалар алынып тасталсын.

О внесении изменений в Положение государственного учреждения "Аппарат акима города Шахтинска"
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 26 мая 2023 года № 24/06
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.07.2023.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам стимулирования инноваций, развития цифровизации, информационной безопасности и образования", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в Положение государственного учреждения "Аппарат акима города Шахтинска", утвержденное постановлением акимата города Шахтинска от 2 июня 2022 года №29/14 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Шахтинска"" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Шахтинска Циолковскую Н. Ю.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2023 года.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Шахтинска
Карагандинской области
от 26 мая 2023 года
№ 24/06
В Положении государственного учреждения "Аппарат акима города Шахтинска", утвержденном постановлением акимата города Шахтинска от 2 июня 2022 года №29/14 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Шахтинска"" в пункте 14 исключить подпункты 15), 16).