Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 10 шілдедегі № 271/4 "Шахтинск қаласы, Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 292/6 шешімі
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 10 шілдедегі № 271/4 "Шахтинск қаласы, Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 183772 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихатының
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ 292/6
шешімге қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының
2023 жылғы 10 шілдедегі
№ 271/4
шешімге қосымша
Шахтинск қаласы, Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Шахтинск қаласы
Атауы
Есеп бірлігі
Тариф (теңге)
Абаттандырылған үй иелері
Айына 1 тұрғыннан

О внесении изменения в решение Шахтинского городского маслихата от 10 июля 2023 года № 271/4 "Об утверждении тарифа на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шахтинску, поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 29 ноября 2023 года № 292/6
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата от 10 июля 2023 года № 271/4 "Об утверждении тарифа на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шахтинску, поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 183772), следующее изменение,
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение к решению
Шахтинского городского маслихата
от 29 ноября 2023 года
№ 292/6
Приложение к решению
Шахтинского городского маслихата
от 10 июля 2023 года
№ 271/4
Тарифы на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шахтинску, поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан
Город Шахтинск
Наименование
РасчҰтная единица
Тариф (тенге)
Домовладения благоустроенные
В месяц с 1-го жителя

403,98
Абаттандырылмаған үй иелері
Айына 1 тұрғыннан
437,64
Бірлікке жылдық тариф (көлемі)
Теңге/м3
2019,88
Көму (ҚҚС есептегенде)
Теңге/м3
352
Сұрыптау
Теңге/м3
0
Шахан кенті
Атауы
Есеп бірлігі
Тариф (теңге)
Абаттандырылған үй иелері
Айына 1 тұрғыннан
450
Абаттандырылмаған үй иелері
Айына 1 тұрғыннан
480
Бірлікке жылдық тариф (көлемі)
Теңге/м3
2380
Көму (ҚҚС есептегенде)
Теңге/м3
352
Сұрыптау
Теңге/м3
0
Долинка, Новодолинский кенттері
Атауы
Есеп бірлігі
Тариф (теңге)
Абаттандырылған үй иелері
Айына 1 тұрғыннан
442,05
Абаттандырылмаған үй иелері
Айына 1 тұрғыннан
442,05
Бірлікке жылдық тариф (көлемі)
Теңге/м3
2210,27
Көму (ҚҚС есептегенде)
Теңге/м3
352
Сұрыптау
Теңге/м3
0
Ескерту:
Тариф келесілерді қамтиды:
1) ҚҚС есептемегенде қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау және тасымалдау құны;
2) ҚҚС есептегенде көму құны.

403,98
Домовладения неблагоустроенные
В месяц с 1-го жителя
437,64
Годовой тариф за единицу (объем)
Тенге/м3
2019,88
Захоронение (с учетом НДС)
Тенге/м3
352
Сортировка
Тенге/м3
0
Поселок Шахан
Наименование
РасчҰтная единица
Тариф (тенге)
Домовладения благоустроенные
В месяц с 1-го жителя
450
Домовладения неблагоустроенные
В месяц с 1-го жителя
480
Годовой тариф за единицу (объем)
Тенге/м3
2380
Захоронение (с учетом НДС)
Тенге/м3
352
Сортировка
Тенге/м3
0
Поселки Долинка, Новодолинский
Наименование
РасчҰтная единица
Тариф (тенге)
Домовладения благоустроенные
В месяц с 1-го жителя
442,05
Домовладения неблагоустроенные
В месяц с 1-го жителя
442,05
Годовой тариф за единицу (объем)
Тенге/м3
2210,27
Захоронение (с учетом НДС)
Тенге/м3
352
Сортировка
Тенге/м3
0
Примечание:
Тариф включает в себя:
1) стоимость сбора и транспортировку твердых бытовых отходов без учета НДС;
2) стоимость захоронения с учетом НДС.