Шектеу іс-шарларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Шарықты ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 20 наурыздағы № 2 шешімі. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Шарықты ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 23 мамырдағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Шарықты ауылдық округінің әкімінің 23.05.2023 № 4 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 7 тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының 2023 жылғы 20 наурыздағы №15-4-1/122 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы, Шарықты ауылдық округінің Теректі ауылында орналасқан азамат Сейсенбаев Бауыржанның жеке қосалқы шаруашылығының аумағында ірі қара малдарының арасынан құтыру ауруы анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шарықты ауылдық округінің әкімі А. Ногербеков

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Шарыктинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 20 марта 2023 года № 2. Отменено решением акима Шарыктинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 23 мая 2023 года № 4
Сноска. Отменено решением акима Шарыктинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 23.05.2023 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на оснавании представления главного государственного ветеринарно- санитарного инспектора Каркаралинской районной территорнальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 марта 2023 года №15-4-1/122 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории личного подсобного хозяйства гражданина Сейсенбаева Бауыржана, расположенного в селе Теректы Шарыктинского сельского округа Каркаралинского района, в связи с выявлением бешенства среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шарыктинского сельского округа А. Ногербеков