Қызылорда облысының 2024 жылға арналған әлеуметтік саласы бойынша квоталар белгілеу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 235 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Әлеуметтік Кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 107-бабына, "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 7 маусымдағы № 207 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32737 болып тіркелген) және "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 17 қазандағы № 446 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33564 болып тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квот по социальной сфере Кызылординской области на 2024 год
Постановление акимата Кызылординской области от 29 декабря 2023 года № 235
В соответствии со статьей 107 Кодекса Республики Казахстан "Социальный кодекс Республики Казахстан", приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 7 июня 2023 года № 207 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32737) и приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 17 октября 2023 года № 446 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации, потерявших родителей до достижения ими совершеннолетия или оставшихся без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33564) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қызылорда облысының 2024 жылға арналған әлеуметтік саласы бойынша квоталар белгіленсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің тізімдік саны 50 адамнан асатын және одан жоғары жұмыс берушілерге екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;

1. Установить квоты по социальной сфере Кызылординской области на 2024 год:
1) для трудоустройства лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов работодателям со списочной численностью работников более 50 человек и выше, за исключением рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;

3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
4) осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

3) для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.

3. Осы қаулы 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қызылорда облысының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2023 жылғы "29" желтоқсан
№ 235 қаулысына 1-қосымша
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің тізімдік саны 50 адамнан асатын және одан жоғары жұмыс берушілерге екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру квотасы
Р/с
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері
(%)
Жұмыс орындарының саны
1
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№77 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
2
1
2
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 281 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
56
2
1
3
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Гүлдер" Бөбекжай-Бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
57
2
1
4
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№248 орта Мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
58
2
1
5
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 68 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
58
2
1
6
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№58 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
58
2
1
7
"Арал ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
59
2
1
8
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№230 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
59
2
1
9
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№74 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
73
2
1
10
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№20 З.Шүкіров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
79
2
1
11
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал көпсалалы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
82
2
1
12
Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал индустриалды –техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
101
3
2
13
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№283 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "29" декабря 2023 года № 235
Трудоустройство по квоте в размере от двух до четырех процентов лиц с инвалидностью работодателям с списочной численностью работников свыше 50 человек и выше, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда по Кызылординской области на 2024 год
Название организации
Списочная численность работников
Размер квоты
(%)
Количество рабочих мест
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №77" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области"
50
2
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 281" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области"
56
2
1
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-Сад "Гулдер" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области"
57
2
1
4
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №248" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области"
58
2
1
5
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №68" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области"
58
2
1
6
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №58" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области"
58
2
1
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Аральского района"
59
2
1
8
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №230" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области"
59
2
1
9
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №74" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области"
73
2
1
10
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №20 имени З. Шукирова" отдела образования по Аральскому району управления образования Кызылординской области"
79
2
1
11
Коммунальное государственное казенное учреждение "Аральский многопрофильный колледж" Управления образования Кызылординской области"
82
2
1
12
Коммунальное государственное казенное учреждение "Аральский индустриально - технический колледж" Управления образования Кызылординской области"
101
3
2
13
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №283" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области"

107
3
2
14
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар Министрлігі балық шаруашылығы комитетінің "Қамыстыбас балық питомнигі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
110
3
3
15
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№82 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
113
3
1
16
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№260 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
115
3
1
17
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
116
3
2
18
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "87 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
123
3
2
19
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№73 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
124
3
2
20
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№59 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
128
3
1
21
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Т.Г. Шевченко атындағы №13 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
133
3
2
22
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№220 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
170
3
3
23
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Жарасқан Әбдірашев атындағы №62 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
200
3
2
24
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "Ұзақбай Қараманов атындағы №262 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
213
3
1
25
"Қызылорда облысының білім басқармасының Арал ауданы бойынша білім бөлімінің "№177 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
213
3
3
26
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№134 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
69
2
1
27
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің №98 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
2
1
28
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 97 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
85
2
1
29
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 25 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
86
2
1
30
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 225 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
90
2
1
31
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Қазалы ауданының Қорқыт Ата атындағы өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
91
2
2
32
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 276 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
93
2
1
33
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Б.К. Мергенбаев атындағы № 226 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

107
3
2
14
Республиканское государственное казенное предприятие "Камышлыбашский рыбопитомник" Комитета рыбного хозяйства Министерства Экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
110
3
3
15
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №82" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области"
113
3
1
16
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №260" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области"
115
3
1
17
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №21" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области"
116
3
2
18
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №87" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области"
123
3
2
19
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №73" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области"
124
3
2
20
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №59" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области"
128
3
1
21
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №13 имени Т.Г.Шевченко" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области"
133
3
2
22
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №220" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области"
170
3
3
23
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №62 имени Жараскана Абдрашева" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области"
200
3
2
24
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №262 имени Узакбая Караманова" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области"
213
3
1
25
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №177" отдела образования по Аральскому району Управления образования Кызылординской области"
213
3
3
26
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №134" отдела образования по Казалинскому району" Управления образования Кызылординской области"
69
2
1
27
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №98" отдела образования по Казалинскому району" Управления образования Кызылординской области"
75
2
1
28
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №97" отдела образования по Казалинскому району" Управления образования Кызылординской области"
85
2
1
29
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №25" отдела образования по Казалинскому району" Управления образования Кызылординской области"
86
2
1
30
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №225" отдела образования по Казалинскому району" Управления образования Кызылординской области"
90
2
1
31
Коммунальное государственное казенное предприятие "Школа искусств имени Коркыт Ата Казалинского района" отдела образования по Казалинскому району" Управления образования Кызылординской области"
91
2
2
32
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №276" отдела образования по Казалинскому району" Управления образования Кызылординской области"
93
2
1
33
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 226 имени Б.К.Мергенбаева отдела образования по Казалинскому району" Управления образования Кызылординской области

125
3
1
34
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Үрмәш Түктібаев атындағы №24 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
130
3
1
35
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Қ. Сәтбаев атындағы № 216 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
147
3
3
36
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Мұстафа Матаев атындағы №170 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
153
3
3
37
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№266 Мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
190
3
1
38
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ержігіт Бозғұлов атындағы № 249 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
264
4
4
39
"Қазалы теміржол ауруханасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
424
4
9
40
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қазалы аудандық көп бейінді орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1112
4
8
41
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№1 санаториялық бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
59
2
1
42
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Есқараев атындағы №27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
67
2
1
43
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№109 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
80
2
2
44
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№113 Қаракөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
52
2
1
45
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№186 орта мктебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
56
2
1
46
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№24 Бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
81
2
2
47
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№111 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
62
2
1
48
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Т. Салқынбайұлы атындағы балалар әуез мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
57
2
1
49
"Ораз Ахун ЛТД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
91
2
2
50
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "О. Шораяқұлы атындағы №30 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

125
3
1
34
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 24 имени Урмаша Туктибаева" отдела образования по Казалинскому району" Управления образования Кызылординской области"
130
3
1
35
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 216 имени К.Сатбаева отдела образования по Казалинскому району" Управления образования Кызылординской области"
147
3
3
36
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №170 имени Мустафы Матаева" отдела образования по Казалинскому району" Управления образования Кызылординской области"
153
3
3
37
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №266 отдела образования по Казалинскому району" Управления образования Кызылординской области"
190
3
1
38
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 249 имени Ержигита Бозгулова" отдела образования по Казалинскому району" Управления образования Кызылординской области"
264
4
4
39
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казалинская железнодорожная больница"
424
4
4
40
Коммунальное государственное учреждение на праве хозяйственного ведения "Казалинская районная многопрофильная центральная больница" Управления здравоохранения Кызылординской области
1112
4
8
41
Коммунальное государственное учреждение "Санаторный Ясли-Сад №1 отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
59
2
1
42
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 27 имени С.Ескараева" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
67
2
1
43
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №109" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
80
2
2
44
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Қаракөл №113" отдела образования по Кармакшискому району" Управления образования Кызылординской области"
52
2
1
45
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №186" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
56
2
1
46
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад №24" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления Образования Кызылординской области"
81
2
2
47
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №111" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
62
2
1
48
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа имени Т.Салкынбайулы" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
57
2
1
49
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ораз Ахун Лтд"
91
2
2
50
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №30 имени О.Шораякулы отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"

110
3
2
51
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоқан Уәлиханов атындағы №26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
151
3
1
52
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Тәйімбет Көмекбаев атындағы №250 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
229
3
3
53
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 99 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
101
3
3
54
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Елеу Көшербаев атындағы №279 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
139
3
2
55
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№185 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
103
3
1
56
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Темірбек Жүргенов атындағы №80 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
142
3
1
57
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Жанқожа батыр атындағы №269 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
134
3
1
58
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№85 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
132
3
4
59
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің № 272 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
109
3
2
60
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№277 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
192
3
5
61
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№273 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
145
3
3
62
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№274 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
179
3
2
63
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№275 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
154
3
1
64
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ү.К. Томанов атындағы №183 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
103
3
1
65
"Жаңа Жол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
400
4
1
66
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Жалағаш индустриалды-аграрлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
65
2
1
67
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "Алдаберген Бисенов атындағы №38 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
86
2
2
68
"Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "Әбдрашит Бердаулетов атындағы №34 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
72
2
1
69
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің "№114 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
94
2
1
70
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Әл-Фараби атындағы №201 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

110
3
2
51
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №26 имени Шокана Уалиханова" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
151
3
1
52
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №250 имени Таимбета Комекбаева" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
229
3
3
53
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №99" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
101
3
3
54
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №279 имени Елеу Кушербаева" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
139
3
2
55
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №185" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
103
3
1
56
"Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №80 имени Темирбека Жургенова" отдела образования по Кармакшискому району" Управления образования Кызылординской области"
142
3
1
57
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №269 имени Жанкожа Батыра" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
134
3
1
58
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №85" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
132
3
3
59
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 272" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
109
3
2
60
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №277" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
192
3
5
61
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №273" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
145
3
3
62
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №274" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
179
3
2
63
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №275" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
154
3
1
64
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №183 имени У.К.Томанова" отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
103
3
1
65
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жаңа Жол"
400
4
1
66
Коммунальное государственное казенное предприятие "Жалагашский индустриально-аграрный колледж" Управления образования Кызылординской области"
65
2
1
67
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №38 имени Алдабергена Бисенова" отдела образования по Жалагашскому району" Управления образования Кызылординской области"
86
2
2
68
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №34 имени Абдрашита Бердаулетова" отдела образования по Жалагашскому району" Управления образования Кызылординской области"
72
2
1
69
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №114" отдела образования по Жалагашскому району" Управления образования Кызылординской области"
94
2
1
70
Коммунальное государственное учреждение "Школа–лицей №201 имени Аль-Фараби" отдела образования по Жалагашскому району" Управления образования Кызылординской области"

128
"РЦКУ-Кызылорда" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
185
3
2
129
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің С.Сейфуллин атындағы № 4 ақпараттық технология мектеп-лицейі (IT-мектеп-лицей)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
171
3
5
130
"Orda" жоғары колледжі" мемлекеттік емес білім беру мекемесі
140
3
3
131
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№253 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
162
3
2
132
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы №211 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
123
2
2
133
"Қызылорда медициналық жоғары колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі
225
3
2
134
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Б. Шалғынбаев атындағы №217 ақпараттық технология мектеп-лицейі (It-Мектеп-Лицей)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
175
3
1
135
"Қызылорда "Болашақ" университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
205
3
5
136
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Абылай Хан атындағы №140 Қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
163
3
2
137
"Байтерек School" "Baiterek School" жеке мектебінің жанындағы облыстық "Daryndy" балаларға арналған мектеп-интернат жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
203
3
5
138
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 143 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
156
3
4
139
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№268 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
134
3
3
140
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "А. Хангелдин атындағы №179 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
115
3
1
141
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы №138 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
103
3
1
142
"Қызылорда облысының білім басқармасының Мұстахым Ықсанов атындағы Қызылорда политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
119
3
1
143
"Қайсар" ойын түрлері бойынша спорт клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
155
3
4
144
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№39 "Қызылөзек" орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

128
Товарищество с ограниченной ответственностью "РЦКУ-Кызылорда"
185
3
2
129
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий № 4 имени С.Сейфуллина (It-школа-Лицей)" отдела образования по городу Кызылорда Управления образования Кызылординской области"
171
3
5
130
Негосударственное образовательное учреждение "Высший колледж "Orda"
140
3
3
131
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №253" отдела образования по городу Кызылорда Управления образования Кызылординской области"
162
3
2
132
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №211 имени А.Байтурсынова" отдела образования по городу Кызылорда Управления образования Кызылординской области"
123
3
2
133
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординской медицинский высший колледж" Управления здравоохранения Кызылординской области"
225
3
2
134
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей информационных технологий №217 имени Б.Шалгынбаева" отдела образования по городу Кызылорда Управления образования Кызылординской области" (It-Школа -Лицей)
175
3
1
135
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кызылординский университет "Болашак"
205
3
5
136
Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа №140 имени Абылай Хана" отдела образования по городу Кызылорда Управления образования Кызылординской области"
163
3
2
137
Товарищество с ограниченной ответственностью "Областная школа - интернат "Daryndy" при частной школе "Байтерек School" "Baiterek School"
203
3
5
138
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №143" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области"
156
3
4
139
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 268" отдела образования по городу Кызылорда Управления образования Кызылординской области"
134
3
3
140
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 179 имени А.Хангелдина" отдела образования по городу Кызылорда Управления образования Кызылординской области"
115
3
1
141
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 138 имени Абая" отдела образования по городу Кызылорда Управления образования Кызылординской области
103
3
1
142
Коммунальное государственное казенное предприятие "Кызылординский политехнический колледж имени Мустахыма Иксанова управления образования Кызылординской области"
119
3
1
143
Коммунальное государственное казенное предприятие "Спортивный клуб по игровым видам "Қайсар"
155
3
4
144
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №39 "Кызылозек" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области"