Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сүттіқұдық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 30 қаңтардағы N 3-Ш шешімі
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының Кодексінің 17, 69-баптарына, "Қазақстан Республикасынындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңы және "Жаңақорған ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекеммесінің 2023 жылдың 27 қаңтардағы №02-7/49 қатынас хаты негізінде ауыл әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:

Назначение общественного сервитута о
Решение акима сельского округа Суттикудык Жанакорганского района Кызылординской области от 30 января 2023 года N 3-Ш
На основании статей 17, 69 Кодекса Республики Казахстан "Земельный кодекс Республики Казахстан", Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма-сообщения коммунального государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жанакорганского района" от 27 января 2023 года № 02-7/49 ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Жаңақорған ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Сүттіқұдық ауылдық округі, Сүттіқұдық елді мекеніндегі тұрғын үйлер секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы (электр желісі) жобасы бойынша жер учаскелерін елді мекендердің (қалалардың, кенттер мен ауылды елді мекендердің) жері, меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай, Сүттіқұдық ауылдқ округі, Сүттіқұдық ауылында орналасқан 18 көшеге жалпы көлемі-8,1452 гектар жер учаскесіне 2028 жылдың 26 қаңтарына дейін (бес) жыл мерзімге қауымдастық сервитут белгіленсін.

1. По проекту строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры (электрических сетей) жилищного хозяйства в селе Суттикудык Кызылординской области, Жанакорганского района, Суттикудыкского сельского округа земельные участки переданы в коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жанакорганского района" (городов, сел и сельских поселений) земли, без изъятия ее у собственников и землепользователей, установить общественный сервитут сроком на (пять) лет до 26 января 2028 года на земельный участок общей площадью 8,1452 га на 18 улицах, расположенных в селе Суттикудык Суттикудыкского сельского округа.

2. "Жаңақорған ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, Сүттіқұдық ауылдық округі, Сүттіқұдық елді мекенінде тұрғын үйлер секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы (электр желісі) жобасы бойынша жер учаскелерін пайдалану кезінде Қаазақстан Республикасының заңнама талаптарын сақтасын және операция аяқталғаннан кейін бүлінген жерлерді қалпына келтіруді жүргізсін.
3. "Жаңақорған ауданының жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы шешімнен туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.

2. Использование земельных участков по проекту строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линии электропередачи) жилого сектора в Суттикудыкском сельском округе Кызылординской области, Жанакорганском районе, селе Суттикудык соответствует требованиям законодательства Республики Казахстан при эксплуатации и восстановлении поврежденные участки после операции..
3. Коммунальное государственное учреждение "Отдел земельных отношений Жанакорганского района" обеспечить принятие иных мер, вытекающих из настоящего решения.