Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 78 шешімі.
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 685 122,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 341 418,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 000,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 339 704,4 мың теңге;
2) шығындар – 698 119,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 997,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 997,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2024 № 152 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Қарабалық кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 27 092,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Белоглин ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 121,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 520,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 36 601,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 508,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 387,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 387,3 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2024 № 152 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024 жылға арналған Белоглин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 875,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Бозкөл ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 182 214,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 147,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 175 067,0 мың теңге;
2) шығындар – 184 279,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28 декабря 2023 года № 78.
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 685 122,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 341 418,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 000,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 339 704,4 тысячи тенге;
2) затраты – 698 119,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 997,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 997,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.11.2024 № 152 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете поселка Карабалык предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 27 092,0 тысячи тенге.
3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 121,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 520,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 601,0 тысяча тенге;
2) затраты – 46 508,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 387,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 387,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.11.2024 № 152 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Учесть, что в бюджете Белоглинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 25 875,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Босколь на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 182 214,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 147,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 175 067,0 тысяч тенге;
2) затраты – 184 279,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 065,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 065,5 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2024 № 152 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2024 жылға арналған Бозкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 835,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Бөрлі ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 179 764,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 953,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 173 811,2 мың теңге;
2) шығындар – 180 814,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 050,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 050,4 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2024 № 152 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2024 жылға арналған Бөрлі ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 31 133,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Лесное ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 521,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 018,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 503,9 мың теңге;
2) шығындар – 26 033,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -511,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 511,4 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.09.2024 № 141 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2024 жылға арналған Лесное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 264,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Михайлов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 972,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 479,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27 493,1 мың теңге;
2) шығындар – 37 772,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -2 065,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 065,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.11.2024 № 152 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть, что в бюджете села Босколь предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 25 835,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет села Бурли на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 179 764,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 953,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 173 811,2 тысяч тенге;
2) затраты – 180 814,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 050,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 050,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.11.2024 № 152 (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Учесть, что в бюджете села Бурли предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 31 133,0 тысячи тенге.
9. Утвердить бюджет села Лесное на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 521,9 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 018,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 503,9 тысячи тенге;
2) затраты – 26 033,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -511,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 511,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.09.2024 № 141 (вводится в действие с 01.01.2024).
10. Учесть, что в бюджете села Лесное предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 18 264,0 тысячи тенге.
11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 972,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 479,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 493,1 тысячи тенге;
2) затраты – 37 772,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 800,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2 800,8 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.09.2024 № 141 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2024 жылға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 350,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Новотроицк ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 173 849,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 216,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 165 633,0 мың теңге;
2) шығындар – 176 554,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 705,2 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 705,2 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2024 № 152 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2024 жылға арналған Новотроицк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 33 283,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Победа ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 173 893,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 683,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 172 210,2 мың теңге;
2) шығындар – 174 002,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -109,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109,3 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.09.2024 № 141 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2024 жылға арналған Победа ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 089,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Өрнек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 381,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 573,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 800,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 800,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.09.2024 № 141 (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 23 350,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 173 849,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 216,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 165 633,0 тысячи тенге;
2) затраты – 176 554,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 705,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 705,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.11.2024 № 152 (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Учесть, что в бюджете Новотроицкого сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 33 283,0 тысячи тенге.
15. Утвердить бюджет села Победа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 173 893,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 683,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 172 210,2 тысяч тенге;
2) затраты – 174 002,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -109,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.09.2024 № 141 (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Учесть, что в бюджете села Победа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 24 089,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет Урнекского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 381,5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 573,0 тысячи тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 27 808,5 мың теңге;
2) шығындар – 30 704,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -322,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 322,8 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.09.2024 № 141 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2024 жылға арналған Өрнек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 545,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Қособа ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 321,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 994,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 33 327,2 мың теңге;
2) шығындар – 45 079,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -757,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 757,9 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2024 № 152 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2024 жылға арналған Қособа ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 917,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Смирнов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 159,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 865,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 37 294,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 992,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -833,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 833,7 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2024 № 152 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2024 жылға арналған Смирнов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 32 904,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Станционный ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

поступлениям трансфертов – 27 808,5 тысяч тенге;
2) затраты – 30 704,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -322,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 322,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.09.2024 № 141 (вводится в действие с 01.01.2024).
18. Учесть, что в бюджете Урнекского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 23 545,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Кособинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 321,2 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 994,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 33 327,2 тысяч тенге;
2) затраты – 45 079,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -757,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 757,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.11.2024 № 152 (вводится в действие с 01.01.2024).
20. Учесть, что в бюджете Кособинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 24 917,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 159,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 865,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37 294,0 тысячи тенге;
2) затраты – 42 992,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -833,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 833,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.11.2024 № 152 (вводится в действие с 01.01.2024).
22. Учесть, что в бюджете Смирновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 32 904,0 тысячи тенге.
23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.11.2024 № 152 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2024 жылға арналған Тоғызақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 40 072,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева
Қарабалық
аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.11.2024 № 152 (вводится в действие с 01.01.2024).
26. Учесть, что в бюджете Тогузакского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 40 072,0 тысячи тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата