Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 78 шешімі.
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 672 249,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 330 018,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 342 231,0 мың теңге;
2) шығындар – 685 246,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 997,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 997,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.07.2024 № 135 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Қарабалық кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 27 092,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Белоглин ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 979,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 520,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34 459,0 мың теңге;
2) шығындар – 44 366,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 387,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 387,3 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.07.2024 № 135 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024 жылға арналған Белоглин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 875,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Бозкөл ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 182 751,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 447,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 176 304,0 мың теңге;
2) шығындар – 184 816,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 065,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 065,5 мың теңге.

О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28 декабря 2023 года № 78.
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 672 249,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 330 018,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 342 231,0 тысяча тенге;
2) затраты – 685 246,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 997,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 997,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.07.2024 № 135 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете поселка Карабалык предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 27 092,0 тысячи тенге.
3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 979,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 520,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 459,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44 366,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 387,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 387,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.07.2024 № 135 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Учесть, что в бюджете Белоглинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 25 875,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Босколь на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 182 751,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 447,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 176 304,0 тысячи тенге;
2) затраты – 184 816,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 065,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 065,5 тысяч тенге.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.07.2024 № 135 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2024 жылға арналған Бозкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 835,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Бөрлі ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 179 412,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 598,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 173 814,8 мың теңге;
2) шығындар – 180 463,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 050,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 050,4 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.07.2024 № 135 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2024 жылға арналған Бөрлі ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 31 133,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Лесное ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 154,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 648,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 506,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 665,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -511,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 511,4 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 03.05.2024 № 118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2024 жылға арналған Лесное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 264,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Михайлов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 023,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 479,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29 544,0 мың теңге;
2) шығындар – 39 823,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 800,8 мың теңге;

Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.07.2024 № 135 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть, что в бюджете села Босколь предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 25 835,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет села Бурли на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 179 412,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 598,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 173 814,8 тысяч тенге;
2) затраты – 180 463,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 050,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 050,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.07.2024 № 135 (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Учесть, что в бюджете села Бурли предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 31 133,0 тысячи тенге.
9. Утвердить бюджет села Лесное на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 154,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 648,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 506,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 665,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -511,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 511,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 03.05.2024 № 118 (вводится в действие с 01.01.2024).
10. Учесть, что в бюджете села Лесное предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 18 264,0 тысячи тенге.
11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 023,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 479,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29 544,0 тысячи тенге;
2) затраты – 39 823,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 800,8 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 800,8 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.07.2024 № 135 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2024 жылға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 350,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Новотроицк ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 702,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 216,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 41 486,0 мың теңге;
2) шығындар – 52 407,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 705,2 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 705,2 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.07.2024 № 135 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2024 жылға арналған Новотроицк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 33 283,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Победа ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 173 998,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 683,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 172 315,0 мың теңге;
2) шығындар – 174 107,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -109,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109,3 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.07.2024 № 135 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2024 жылға арналған Победа ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 089,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Өрнек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 470,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 573,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27 897,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 792,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 800,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.07.2024 № 135 (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 23 350,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 702,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 216,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 41 486,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52 407,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 705,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 705,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.07.2024 № 135 (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Учесть, что в бюджете Новотроицкого сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 33 283,0 тысячи тенге.
15. Утвердить бюджет села Победа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 173 998,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 683,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 172 315,0 тысяч тенге;
2) затраты – 174 107,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -109,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.07.2024 № 135 (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Учесть, что в бюджете села Победа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 24 089,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет Урнекского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 470,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 573,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 27 897,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 792,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -322,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 322,8 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 22.02.2024 № 96 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2024 жылға арналған Өрнек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 545,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Қособа ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 616,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 274,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 33 342,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 373,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -757,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 757,9 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 22.02.2024 № 96 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2024 жылға арналған Қособа ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 917,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Смирнов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 900,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 605,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 37 295,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 733,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -833,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 833,7 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 22.02.2024 № 96 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2024 жылға арналған Смирнов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 32 904,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Станционный ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 623,0 мың теңге, оның ішінде:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -322,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 322,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 22.02.2024 № 96 (вводится в действие с 01.01.2024).
18. Учесть, что в бюджете Урнекского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 23 545,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Кособинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 616,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 274,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 33 342,0 тысячи тенге;
2) затраты – 42 373,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -757,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 757,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 22.02.2024 № 96 (вводится в действие с 01.01.2024).
20. Учесть, что в бюджете Кособинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 24 917,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 900,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 605,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37 295,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42 733,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -833,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 833,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 22.02.2024 № 96 (вводится в действие с 01.01.2024).
22. Учесть, что в бюджете Смирновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 32 904,0 тысячи тенге.
23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 623,0 тысячи тенге, в том числе по:

Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.07.2024 № 135 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2024 жылға арналған Тоғызақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 40 072,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева
Қарабалық
аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.07.2024 № 135 (вводится в действие с 01.01.2024).
26. Учесть, что в бюджете Тогузакского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 40 072,0 тысячи тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата