Ақсу қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі "Ақсу қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережеcін бекіту туралы” № 254/3 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 27 наурыздағы № 263/2 қаулысы
Павлодар облысы Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі "Ақсу қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережеcін бекіту туралы” № 254/3 қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
"Ақсу қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесінде 18-тармақ келесі мазмұндағы 40-1, 40-2, 40-3, 40-4, 40-5, 40-6 тармақшалармен толықтырылсын:
"40-1) қала әкімінің халықпен тоқсан сайынғы тұрақты кездесулерін ұйымдастыруды және өткізуді қамтамасыз ету;
40-2) жұртшылықпен байланыс бойынша мемлекеттік органның қызметін ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету;
40-3) қала әкімінің аппаратында және қаланың жергілікті атқарушы органдарында жеке және заңды тұлғалардың өтініштерінің мониторингі;
40-4) қала әкімінің жеке қабылдауын ұйымдастыру мен өткізуді бақылау;
40-5) қала әкімінің жеке қабылдауда берген тапсырмаларының орындалуына ішкі бақылауды жүзеге асыру;
40-6) әскери есепке алу және шақыру, сондай-ақ азаматтық қорғаныс мәселелері бойынша іс-шараларды ұйымдастыруды қамтамасыз ету;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы М.Н. Шолақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Дүйсенбинов

О внесении дополнений в постановление акимата города Аксу от 20 апреля 2022 года № 254/3 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 27 марта 2023 года № 263/2
Акимат города Аксу Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Аксу от 20 апреля 2022 года № 254/3 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Аксу" внести следующие дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Аппарат акима города Аксу" пункт 18 дополнить подпунктами 40-1, 40-2, 40-3, 40-4, 40-5, 40-6 следующего содержания:
"40-1) обеспечение организации и проведения регулярных ежеквартальных встреч акима города с населением;
40-2) информационно-аналитическое обеспечение деятельности государственного органа по связи с общественностью;
40-3) мониторинг обращений физических и юридических лиц в аппарате акима города и в местных исполнительных органах города;
40-4) контроль организации и проведения личного приема акима города;
40-5) осуществление внутреннего контроля за исполнением поручений акима города, данных на личном приеме;
40-6) обеспечение организации мероприятий по воинской приписке и призыву на воинскую службу, а также по вопросам гражданской обороны;".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города Шулакова М.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Дюсимбинов