Павлодар облысы Май ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Май ауданы әкімінің 2023 жылғы 22 қарашадағы № 5 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Май ауданы әкімінің 2024 жылғы 5 қарашадағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май ауданы әкімінің 05.11.2024 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды мемлекеттік есепке алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығының 2 бөлігінің 4-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Май ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссиясының 19.11.2023 жылғы кезектен тыс жедел отырысының хаттамасына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Павлодар облысы Май ауданының аумағында қатты желге байланысты жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия ақаулы актілер жасай отырып, екпінді жел салдарынан зардап шеккен объектілерге тексеру жүргізсін.
3. Коммуналдық меншіктің баланс ұстаушылары қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу бойынша сметалық құжаттаманы әзірлесін және бюджеттік өтінімді Май ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөліміне жолдасын.
4. Май ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі қалпына келтіру жұмыстарына қаражат іздесін.
5. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға және осы шешімнің орындалуына бағытталған іс-шаралардың жүргізілуін бақылауды өзіме қалдырамын.
6. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Май ауданының әкімі А. Әмірин

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Майского района Павлодарской области
Решение акима Майского района Павлодарской области от 22 ноября 2023 года № 5. Утратило силу решением акима Майского района Павлодарской области от 5 ноября 2024 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Майского района Павлодарской области от 05.11.2024 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", подпункта 3) пункта 4 главы 2 Приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан "Об утверждении Правил осуществления государственного учета чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", протоколом внеочередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Майского района от 19.11.2023 года, РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Майского района Павлодарской области чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в связи с сильным ветром.
2. Комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций провести обследование объектов пострадавших вследствие порывистого ветра с составлением дефектных актов.
3. Балансодержателям коммунальной собственности разработать сметную документацию по проведению восстановительных работ и направить бюджетную заявку в отдел экономики и бюджетного планирования Майского района.
4. Отделу экономики и бюджетного планирования Майского района изыскать средства для восстановительных работ.
5. Контроль за проведением мероприятий, направленных на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера и исполнением настоящего решения, оставляю за собой.
6. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Амирин