"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің цифрлық технологиялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қарашадағы № 264 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 23 қарашадағы № 218 қаулысы
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің цифрлық технологиялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қарашадағы № 264 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің цифрлық технологиялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
18 тармақтың 3) тармақшасы мынадай мазмұндағы жирыма жетінші, жиырма сегізінші, жиырма тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
"Солтүстік Қазақстан облысы аумағында байланыс саласында мемлекеттік саясатты іске асырады;
байланыс және интернет мәселелері бойынша уәкілетті органмен және байланыс операторларымен өзара іс-қимыл жасайды;
жетекшілік ететін салалары бойынша ерекше көзге түскен қызметкерлерді көтермелейді және Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен мемлекеттік және ведомстволық наградалармен, жергілікті атқарушы органның үздік белгілерімен марапаттауға, құрметті атақтар беруге кандидатураларды ұсынады".
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің цифрлық технологиялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен әділет органдарына енгізілген толықтырулар туралы хабарласын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Ғ. Нұрмұхамбетов

О внесении дополнений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2021 года № 264 "О создании государственного учреждения "Управление цифровых технологий акимата Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2023 года № 218
Акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2021 года № 264 "О создании государственного учреждения "Управление цифровых технологий акимата Северо-Казахстанской области" следующие дополнения:
в положении о коммунальном государственном учреждении "Управление цифровых технологий акимата Северо-Казахстанской области", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 3) пункта 18 дополнить абзацами двадцать семь, двадцать восемь, двадцать девять следующего содержания:
"реализует государственную политику в области связи на территории Северо-Казахстанской области;
взаимодействует с уполномоченным органом и операторами связи по вопросам связи и интернета;
поощряет наиболее отличившихся работников по курируемым сферам и вносит представления, в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, кандидатуры к награждению государственными и ведомственными наградами, знаками отличия местного исполнительного органа, присвоению почетных званий.".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление цифровых технологий акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательстве порядке известить органы юстиции о внесенных дополнениях.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Северо-Казахстанской области Г. Нурмухамбетов