Кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 14 тамыздағы № 240 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыағаш ауданы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 376 "2023 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы;
2) Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 377 "2023 жылға Түркістан облысы Сарыағаш ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" қаулысы.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы салаға жетекшілік ететін Сарыағаш ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Абдуллаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 14 августа 2023 года № 240
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Сарыагашского района:
1) Постановление акимата Сарыагашского района от 7 декабря 2022 года № 376 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2023 год";
2) Постановление акимата Сарыагашского района от 7 декабря 2022 года № 377 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей являющихся выпускниками организаций образования Сарыагашского района Туркестанской области на 2023 год".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сарыагашского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Абдуллаев