Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 қыркүйектегі № А-9/209 бірлескен қаулысының және Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 қыркүйектегі № 14/7 "жер учаскесін орман қоры санатынан елді мекендердің жерлеріне ауыстыруға байланысты Хуторок ауылының елді мекенінің шекарасын (шегін) кеңейту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 4 қарашадағы № А-11/246 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қарашадағы № 15/5 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 қыркүйектегі № А-9/209 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 қыркүйектегі № 14/7 "Жер учаскесін орман қоры санатынан елді мекендердің жерлеріне ауыстыруға байланысты Хуторок ауылының елді мекенінің шекарасын (шегін) кеңейту туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оған қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі Е.Жүсіпбеков
Сандықтау төрайымы аудандық мәслихат Г.Мұстафина

Об отмене совместного постановления акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 5 сентября 2024 года № А-9/209 и решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 5 сентября 2024 года № 14/7 "О расширении границ (черты) населенного пункта села Хуторок, в связи с переводом земельного участка из категории лесного фонда в земли населенных пунктов"
Совместные постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 4 ноября 2024 года № А-11/246 и решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2024 года № 15/5
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить совместное постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 5 сентября 2024 года № А-9/209 и решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 5 сентября 2024 года № 14/7 "О расширении границ (черты) населенного пункта села Хуторок, в связи с переводом земельного участка из категории лесного фонда в земли населенных пунктов".
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким Сандыктауского района Е.Жусупбеков
Председатель Сандыктауского районного маслихата Г.Мустафина