Карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 30 қаңтардағы № 7 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 13 наурыздағы № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің 13.03.2024 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Темір аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2024 жылғы 25 қантар № 2-14-07/27 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Темір ауданы Ақсай ауылдық округі Шығырлы ауылында орналасқан "Бакос" шаруа қожалығы 1 бас ірі қара малдары арасынан пастереллез ауруының тіркелуіне байланысты шекету іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Темір ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Темір ауданы әкімдігінің интернет-ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақсай ауылдық округінің әкімі Е. Бегимов

Об установлении карантиных мероприятий
Решение акима Аксайского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 30 января 2024 года № 7. Утратило силу решением акима Аксайского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 13 марта 2024 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Аксайского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 13.03.2024 № 12 (вводится действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного-санитарного инспектора государственного учреждения "Темирская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора министерства Сельского хозяйства Республики Казахстан" от 26 января 2024 года №2-14-07/27 РЕШИЛ:
1. Установить карантин на крестьнского хозяйство "Бакос" расположенного на территории населенного пункта Шыгырлы, Аксайского сельского округа Темирского района, в связи с выявлением пастереллез среди крупно-рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Аксайского сельского округа Темирского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) размещение настоящего решения на интернет-ресурсах акимата Темирского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого опубликования.
Аким Аксайского сельского округа Е. Бегимов