Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 6640 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1-1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының 2024 жылғы 10 желтоқсанындағы № 05-03/786-И ұсынысы негізінде Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы Абай ауданы Самал-1 мөлтек ауданы М. Сәрсенбаев көшесі аумағында пайда болған мысықтан құтыру ауруының ошақтарын жою жөнінде кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қазанындағы № 5225 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуы Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасының басшысы Т. Мекамбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Кәрімовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков

О снятии ограничительных мероприятий
Постановление акимата города Шымкент от 26 декабря 2024 года № 6640
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 3) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 10 декабря 2024 года № 05-03/786-И акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства кошки на территории ул. М. Сарсенбаева микрорайона Самал-1 Абайского района города Шымкент.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 11 октября 2024 года № 5225 "Об установлении ограничительных мероприятий".
3. Исполнение настоящего постановления возложить на руководителя управления сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент Т. Мекамбаева.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А. Каримова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков