Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Абай облысы Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 27 мамырдағы № 4 шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 20 тамыздағы № 6 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округі әкімінің 20.08.2024 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-1-бабы 3-тармағының 4-2) тармақшасына сәйкес, Бородулиха ауданыныңбас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының2024 жылғы 23 мамырдағы № 214 ұсынысы негізінде,ШЕШТІ:
1. Абай облысы Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округінің Зенковка ауылындағы "Мадияр" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малының бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Белағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде жолдауды;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімніңорындалуынбақылаудыөзімеқалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Белағаш ауылыдқ округінің әкімі М. Габдуллин

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района области Абай от 27 мая 2024 года № 4. Утратило силу решением акима Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района области Абай от 20 августа 2024 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района области Абай от 20.08.2024 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии",с подпунктом 4-2) пункта 3 статьи 35-1 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бородулихинского района от 23 мая 2024 года №214,РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятияна территории крестьянского хозяйства "Мадияр" в селе Зенковка Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района области Абай в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бель-Агачского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации министерство юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акиматаБородулихинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бель-Агачского сельского округа М. Габдуллин