Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 қаңтардағы "Талдықорған қаласының аумағында орналасқан ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" № 15-89 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 қарашадағы № 27-163 шешімі
Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 қаңтардағы "Талдықорған қаласының аумағында орналасқан ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" № 15-89 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192650 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2,3-қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т. Ахажан
Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 қарашадағы № 27-163 шешіміне 1- қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 қаңтардағы № 15-89 шешіміне 2- қосымша
Еркін ауылдық округінде жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Елді мекеннің атаулары
Өкілдердің саны (адам)
Еркін ауылдық округі
Еркін ауылы
9
Көктал елді мекені
7
3 – ші бөлімше
3

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 12 января 2024 года № 15-89 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории сельских округов города Талдыкорган"
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 28 ноября 2024 года № 27-163
Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 12 января 2024 года № 15-89 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории сельских округов города Талдыкорган" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 192650) следующие изменения:
Приложение 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложенииям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 28 ноября 2024 года № 27-163
Приложение 2 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 12 января 2024 года № 15-89
Количественный состав представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Еркинского сельского округа
Наименование населенного пункта
Количество представителей (человек)
Еркинский сельский округ
С.Еркин
9
Жилой район Коктал
7
3-е отделение
3