"Шахтинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесіне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 18/04 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Шахтинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 2 маусымдағы №29/14 қаулысымен бекітілген "Шахтинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесіне өзгеріс енгізілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Шахтинск қаласы әкімі аппаратының басшысы Н.Ю. Циолковскаяға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков
Қарағанды облысы
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 25 сәуірдегі
№ 18/04 қаулысына қосымша
"Шахтинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Шахтинск қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 2 маусымдағы №29/14 қаулысымен бекітілген "Шахтинск қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесінде 14-тармақта 11) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"11) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын ішкі бақылауды жүргізу;".

О внесении изменения в Положение государственного учреждения "Аппарат акима города Шахтинска"
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25 апреля 2024 года № 18/04
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменение в Положение государственного учреждения "Аппарат акима города Шахтинска", утвержденное постановлением акимата города Шахтинска от 2 июня 2022 года №29/14 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Шахтинска"" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Шахтинска Циолковскую Н. Ю.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков
Приложение к постановлению
акимата города
Шахтинска Карагандинской области
от 25 апреля 2024 года
№ 18/04
В Положении государственного учреждения "Аппарат акима города Шахтинска", утвержденном постановлением акимата города Шахтинска от 2 июня 2022 года №29/14 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Шахтинска"" в пункте 14 подпункт 11) изложить в следующей редакции:
"11) проведение внутреннего контроля за качеством оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан";".