Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Угар ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 14 маусымдағы № 1 шешімі. Жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Угар ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 26 тамыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Угар ауылдық округінің әкімінің 26.08.2024 № 2 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 7 тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының 2024 жылғы 12 маусымдағы №15-4-1/312 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. "Жылқы ринопневмония" ауруының шығуына байланысты Қарқаралы ауданы, Угар ауылдық округі, Ақбұлақ елді мекенінде орналасқан "Бірлік" шаруа қожалығының жайылымы аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Угар ауылдық округінің әкімі Ж. Акимов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Угарского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 14 июня 2024 года № 1. Отменено решением акима Угарского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 26 августа 2024 года № 2
Сноска. Отменено решением акима Угарского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 26.08.2024 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно- санитарного инспектора Каркаралинской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 июня 2024 года №15-4-1/312 РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания "ринопневмония лошадей", установить ограничительные мероприятия на территории пастбищ крестьянского хозяйства "Бірлік", находящегося в населенном пункте Акбулак Угарского сельского округа Каркаралинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Угарского сельского округа Ж. Акимов