Осакаров аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 17/159 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 13 шiлдедегi № 563 қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ. Саккулаков
Осакаров аудандық мәслихатының
2024 жылғы "28" ақпандағы
№ 17/159
шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 242 " Қарағанды облысы Осакаров ауданы Осакаровка кентінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу тәртібі және кент тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі.
2. Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 300 "Қарағанды облысы Осакаров ауданы Тельман ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу тәртібі және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі.
3. Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 321 "Қарағанды облысы Осакаров ауданы Есіл ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу тәртібі және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Осакаровского районного маслихата
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 28 февраля 2024 года № 17/159
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2023 года № 563 "О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Саккулаков
Приложение к решению
Осакаровского районного маслихата
от "28" февраля 2024 года
№ 17/159
Перечень утративших силу некоторых решений районного маслихата
1. Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 10 июня 2022 года № 242 "Об утверждении Порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей поселка Осакаровка Осакаровского района Карагандинской области для участия в сходе местного сообщества".
2. Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 28 сентября 2022 года № 300 "Об утверждении Порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей Тельманского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области для участия в сходе местного сообщества".
3. Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2022 года № 321 "Об утверждении Порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сельского округа Есиль Осакаровского района Карагандинской области для участия в сходе местного сообщества".