"2024-2026 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №109-12/18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 7 қарашадағы №210-29/9 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №109-12/18 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджеті 1,2,3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 135 970,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 953,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 127 017,0 мың теңге,
2) шығындар – 138 788,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 818,8 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года №109-12/18 "Об утверждении бюджета сельского округа Талсуат на 2024-2026 годы"
Решение от 07.11.2024 №210-29/9, Маслихат г. Кызылорды
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 22 декабря 2023 года №109-12/18 "Об утверждении бюджета сельского округа Талсуат на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Талсуат на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 135 970,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 953,1 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 127 017,0 тысяч тенге;
2) расходы – 138 788,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 818,8 тысяч тенге;