Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі Бесқауға ауылы "Куаныш" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 20 ақпандағы № 1-03/3 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 1-03/10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі әкімінің 06.12.2024 № 1-03/10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының 2024 жылдың 19 ақпандағы №1-10/26 ұсынысы негізінде, Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі әкімі ШЕШТІМ:
1. Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округінің Бесқауға ауылы "Куаныш" шаруа қожалығының аумағында жылқылардың арасында індетті лимфангит ауруының аңықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі әкімінің м.а. Ш. Жаксалыкова

Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Куаныш" села Бескауга Кояндинского сельского округа города Экибастуза
Решение акима Қояндинского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 20 февраля 2024 года № 1-03/3. Отменено решением акима Қояндинского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 6 декабря 2024 года № 1-03/10
Сноска. Отменено решением акима Қояндинского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 06.12.2024 № 1-03/10 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно- санитарного инспектора города Экибастуза от 19 февраля 2024 года №1-10/26, аким Қояндинского сельского округа города Экибастуза РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни эпизоотического лимфангита среди лошадей установить карантин на территории крестьянского хозяйства "Куаныш" села Бескауга Қояндинского сельского округа города Экибастуза.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Қояндинского сельского округа города Экибастуза Ш. Жаксалыкова