Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Жалаулы ауылдық округінің Шолақсор ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2024 жылғы 11 қаңтардағы № 1ш шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2024 жылғы 30 шілдедегі № 4 ш шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 30.07.2024 № 4 ш (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына, 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушысының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы", бұйрығына сәйкес, төтенше жағдайлардың алдыналу және жою жөніндегі Ақтоғай ауданы комиссиясының кезектен тыс отырысының 2023 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/1-09/55 хаттамасы негізінде ШЕШТІМ:
1. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Жалаулы ауылдық округінің Шолақсор ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Ақтоғай ауданының әкімінің орынбасары Е.К. Машриков тағайындалсын және табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Лауазымы Аты-жөні

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в селе Шолаксор Жалаулинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области
Решение акима Актогайского района Павлодарской области от 11 января 2024 года № 1р. Утратило силу решением акима Актогайского района Павлодарской области от 30 июля 2024 года № 4 р
Сноска. Утратило силу решением акима Актогайского района Павлодарской области от 30.07.2024 № 4 р (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48, подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Актогайского района от 30 декабря 2023 года № 26/1-09/55 РЕШИЛ:
1. Объявить на территории села Шолаксор Жалаулинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Назначить заместителя акима района Машрикова Е.К. руководителем по ликвидации чрезвычайной ситуации и поручить проведения мероприятий, направленных на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Должность ФИО