Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Жалаулы ауылдық округінің Жалаулы ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2024 жылғы 2 сәуірдегі № 2ш шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2024 жылғы 8 сәуірдегі № 3ш шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 08.04.2024 № 3ш (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына, 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушысының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы", бұйрығына сәйкес, төтенше жағдайлардың алдыналу және жою жөніндегі Ақтоғай ауданы комиссиясының кезектен тыс отырысының 2024 жылғы 30 наурыздағы № 4, хаттамасы негізінде, Ақтоғай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Жалаулы ауылдық округінің Жалаулы ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Ақтоғай ауданының әкімінің орынбасары Е.К. Машриков тағайындалсын және табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қ. Арынов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в селе Жалаулы Жалаулинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области
Решение акима Актогайского района Павлодарской области от 2 апреля 2024 года № 2р. Утратило силу решением акима Актогайского района Павлодарской области от 8 апреля 2024 года № 3р
Сноска. Утратило силу решением акима Актогайского района Павлодарской области от 08.04.2024 № 3р (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48, подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Актогайского района от 30 марта 2024 года № 4, аким Актогайского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории села Жалаулы Жалаулинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Назначить заместителя акима района Машрикова Е.К. руководителем по ликвидации чрезвычайной ситуации и поручить проведения мероприятий, направленных на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
К. Арынов